Apple iPhone 11 Ekran Değişimi

Marka: Apple iPhone 11
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

İçeriğimiz Apple iPhone 11 ekran değişimi hakkında tüm sorularınızı yanıtlar nitelikte. Merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İçerik

Apple iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Değişimi talep ettiğiniz ekranınız için nasıl işlemler yapılacak? Ekran değişimi için inceleme yapılır. Ardından yaşanan sorunun değişim ile ortadan kalkacağına dair net fikrin oluşması durumunda, direkt olarak değişim için gerekli aşamaya geçilir. Bunun için direkt olarak ekran değişimi için eski ekran çıkarılır. Ekranın çıkarılmasından sonra ekranın yerleştirileceği alan kontrol edilir. Kontrol sırasında herhangi bir sorun olmamasına da dikkat edilir. Yerleştirilecek olan ekran temin edilmişse, yerleştirilmesi sağlanır. Bu aşamada kullanılacak olan malzemeler ve diğer pek çok ihtiyaç, profesyonel şekilde temin edilir.

Apple iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır sorusunun yanıtı veriliyor. Ancak bu işlemin bu alanda deneyimli olmayan biri tarafından yapılması güçtür. Bu alanda profesyonel destek alarak, mutlaka ekran değişiminin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlamalısınız.

Ekran Değişimi İçin Orijinal Parça

Ekran değişimi için yapılacak olan işlemde orijinal parça kullanılması da önemlidir. Öncesinde temin edilen parça %100 orijinal olacak. Cihazın ilk alındığı günde olduğu gibi bir performans sergilemesi açısından orijinal olan parçaların olması önemlidir. Buna dikkat edilir ve en iyi şekilde ekran değişiminin yapılması için orijinal olan parçalar kullanılır. Apple iPhone 11 orijinal ekran için ekranın temin edilmesi sağlanır ve ardından değişim yapılır. Profesyonel şekilde sunulan hizmette bu alanda yeterli güvenin oluşturulması sağlanacaktır.

Apple iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatları Nedir?

Değişim için fiyatlar belirlenmiştir. Marka ve cihazın durumu fiyat değişimi konusunda en önemli hususlar arasında yer almaktadır. Bunun için öncesinde size fiyat konusunda da bilgi verilecektir. Değerlendirip, fiyatlar üzerinden hareket edebilirsiniz. Ekran değişiminin değerlendirilmesinden sonra fiyat konusunda net bir rakam verilir.Fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

Yapılacak olan değişim işlemi için ekranın temin edilmesi ve değişim aşaması göz önünde bulundurularak fiyat verilir. Apple iPhone 11 ekran değişimi fiyatları kapsamında sunulan bilgilerin piyasaya göre uygun olmasına da özen gösterilir. Bunları göz önünde bulundurup hizmet alabilirsiniz. Avantajlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

Ekran Değişimi Ne Kadar Zamanda Tamamlanır?

Değişimin en kısa süre içinde tamamlanması istenecektir. Bunun için ekip üyelerinin en iyi şekilde hizmet verdiğini söyleyebiliriz. Firmamız için taleplerin alınmasından sonra mümkün olan en kısa süre içinde işlem tamamlanacaktır. Sunulan hizmette güvenli bir şekilde işlemler tamamlandığında, son kontroller de yapılacak ve anında ekran değişimi sonrası cihazın teslim edilmesi sağlanacaktır. Güvenli bir şekilde bu hizmetten faydalanarak sizin için sunulan bu hizmetten kısa süre içinde faydalanın. Mümkün olan en kısa süre tarafınıza bildirilir.

Ekran Değişimi Sonrası Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyetinin sağlanması, sunulan hizmetin kalitesi ile doğru orantılıdır. Bunun için direkt olarak ekran değişimi öncesinde bu alanda hizmet almış olan kişiler için memnun kalması açısından gereken yapılacaktır. Yorumlar ve geri dönüşler kapsamında bilgi aldığınızda sunulan hizmetten emin olacaksınız. En iyi şekilde ekran değişimi yapılacak ve sorunsuz şekilde teslim edilmesi sağlanacak. Değerlendirip, bu alanda siz de hizmet alabilirsiniz. Apple iPhone 11 ekran değişimi için iletişine geçerek, siz de bu alanda bilgi alabilirsiniz.

Apple iPhone 11 ekran değişimi fiyatı 3 ay teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran, ön cam dokunmatik alan, dış panelden oluşan orijinal ürün kullanılmaktadır.
Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Xiaomi Servis garantisi kapsamında oldukça titiz ve verdiği sözün arkasındadır. Ekranlarınız değişimden sonra “kırılmadığı sürece” bir sorunla karşılaşıldığında tekrar ücretsiz onarım hakkını müşterilerine sunmaktadır. Firma olarak bunu web sitemizden de alenen ilan ederek, verdiğimiz hizmetimize güvenerek gönül rahatlığı ile bu durumun geçerliliğini de garanti etmektedir. Sizlere sağladığımız garanti kapsamında bir durum olduğunuz zaman mutlaka firma yetkililerimizle iletişime geçiniz.

Kargo Gönderimi

Güvenlik nedeni ile cihazlarınızın tamir, onarım bilgileri kendi sistemimizde bulunduğu için değişimlerde sorun yaşayan müşterilerimizin cihazlarının tamir süresini görebilmekteyiz ve garanti süresi kapsamında olan cihazların tekrar ücretsiz bir şekilde onarılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu nedenle garanti belgenizi de aksi bir durum için mutlaka saklayınız. Yurtiçi Kargo ile kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede Yurtiçi kargoya giderek sadece 973228747 nolu kargo gönderim numaramızı ve firma ismini  SEYFETTİN YILDIRIM alıcı kısmına eklediniz taktirde cihazınız özel olarak paketleyerek güvenli bir şekilde teknik servisimize ulaştırılacaktır. Kargoya gidebilmek için zamanınız yok ise eğer Yurtiçi Kargo’yu arayarak sadece 973228747 kargo numarımızı vermeniz yeterlidir. Kargo görevlileri kargo paketleri ile birlikte, telefonda vereceğiniz adrese gelerek cihazınızı sizlerden teslim alacaklardır.

DİKKAT: Kargo gönderimlerinin ücretleri bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Kargo gönderileriniz ÜCRETSİZ‘dir. Kesinlikle kargo görevlilerine herhangi bir ücret ödemeyiniz.

KARGO GÖNDERİMİNDE EKRAN DEĞİŞİMİ AŞAMALARI

Kargonuz 1 (bir) iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılmaktadır. Cihazınızın ekranı teknik servisimize ulaşır ulaşmaz uzman teknisyenlerimiz tarafından değiştirilir. Ardından müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak hesap numaralarımızdan herhangi bir tanesine EFT / Havale yapmanızı isterler. Havaleniz yapılır yapılmaz teknik servisimizi bilgilendirdiğiniz taktirde kargonuzun aynı gün içerisinde geri gönderimi sağlanır. Bu aşamadan sonra müşteri temsilcilerimizi arayarak kargonuzu takip edebilmek için gönderi takibi numaranızı alabilir ve Kargo Gönderi Sorgulama sayfasından kargonuzu anlık olarak takip edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN

Kargo gönderimleri hakkında aklınıza takılan bütün soruları aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizleri arayarak sorabilirsiniz.

WHATSAPP: +90 534392 72 86
GSM: +90 543787 74 36

Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:-2 No:208 Fatih/İST.
Tel: 0534 392 7286

Apple iPhone 11 ekran değişimi işlemi telefonlarınızın ekranı kırıldığında, ön camda çatlak oluştuğunda, telefonun aldığı hasar sonrasında dokunmatik sorunları yaşandığında, telefonda siyah ya da yeşil ekran sorunu olduğunda verdiğimiz bir hizmettir. TeknikMi olarak geniş ödeme seçenekleri ile garantili Apple teknik servis hizmeti veren bir firmayız. Telefonunuzun ekranını verimli şekilde kullanamadığınızda ve dokunmatikle ilgili sorunlar yaşamaya başladığınızda, problemin donanımsal olduğu kanısına vardığımızda orijinal iPhone 11 LED ekranı ile cihazınızın ekranını değiştiriyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun uygun fiyatlar ile uzman ekibimiz ekran değişim işlemi yapar. Apple teknik ekibimiz, iPhone 11’in uzmanlık gerektiren küçük ve karmaşık elektronik devrelerine zarar vermeden değişim işlemini tamamlar.

Apple iPhone 11 Ekran Değişim İşlemi

6.1 inç olan iPhone 11 ekranı ile ilgili yaşadığınız problemleri TeknikMi olarak kökten çözmeyi amaçlıyoruz. Ekranında darbe alması, telefonun yere düşmesi gibi durumlar sonrasında ekranınızda çizik, kırık, çatlak görmeniz halinde vakit kaybetmeden iPhone 11 ekran değişimi hizmeti almanız gereklidir. Ekranı hasarlı şekilde kullanmaya devam etmeniz ilerleyen zamanlarda daha büyük problemler yaşamanıza neden olabilir. Ekran değişimi gerektiren durumlar, iPhone 11 modelindeki genel bir problemden kaynaklanabileceği gibi telefonunuzun hasar almasından da kaynaklanabilir.

Telefon ekranınızdaki problemi tespit eden teknik ekibimiz, teknik servis garantisi ile iPhone 11 ekran camı değişimi hizmeti verir. Ekran değişim sürelerimiz telefon markasına ve modeline göre değişmekle beraber iPhone 11 telefonlarınızın ekranlarını ortalama 1 saat içerisinde değiştiriyoruz. Orijinal parça kullandığımız için sonrasında donanım uyumsuzluğu kaynaklı bir problem yaşamayacağınızı garanti ediyoruz.

iPhone 11 Ekran Problemine Ekran Değişimi Çözümü

iPhone 11 kullanıcıları telefonlarında yeşil ekran sorunu yaşadı. Ekran kilidi açıldıktan sonra ekranın birkaç saniye yeşil tonlarında gözükmesinin sebebinin IOS 13.5.1 güncellemesi olduğu düşünüldü. Ancak iPhone 11 serisinin bütün modellerinde bu problemin görülmesi ile beraber bu sorunun donanımsal olabileceğinden de şüphelenildi. TeknikMi olarak LCD ekran teknolojisine sahip iPhone 11 cihazınızın ekranı ile ilgili yaşadığınız yeşil ekran ve diğer problemlerin donanımsal olup olmadığını tespit ediyoruz. Problemlerin donanımsal olması halinde, Apple iPhone 11 ekran değişimi hizmetini orijinal iPhone 11 ekranı ile veriyoruz.

Veriler Silinmeden iPhone 11 Ekran Değişimi

iPhone 11 cihazınızda yapılacak olan ekran değişimi sadece donanımsal bir değişim olacağı için cihazınızda herhangi bir veri kaybı yaşamazsınız. Veri silinmesi yaşanma ihtimali doğduğunda teknik ekibimiz onayınızı almadan işlem yapmaz. iPhone 11 ekran değişimi garanti kapsamında verdiğimiz bir hizmettir. Kullanıcı hatası dışında bir nedenden dolayı değiştirilmiş olan ekranda problem yaşanır ise, ücretsiz şekilde bu problemin çözümü ile ilgilenmekteyiz. Apple iPhone 11 ekran değişimi yanında kamera ve güç tuşu gibi diğer parçaların da değiştirilmesi gerekmesi halinde; teknik ekibimiz aynı özen ile onların da değişimini yapıyor.


Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi – Cumartesi: 9:00 – 18:00
Pazar: Kapalıyız

Haritada Biz

Aşağıdaki haritadan konumunuzu öğrenebilir, diğerlerseniz yol tarifi alabilirsiniz.

Önceki yazı
Apple iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi
Sonraki yazı
Huawei̇ P9 Li̇te 2017 Ekran Deği̇şi̇mi̇

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı