Huawei Mate X2 Ekran Değişimi

Huawei Mate X2 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Mate X2 ekran değişimi yapan firmamız telefonlarınızı ilk günkünden daha iyi bir performans ile sizlere teslim ediyor. Ayrıntılı bilgi için 90 (543) 787 74 36 numarasına WhatsApp üzerinden yazabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Huawei Mate X2 Ekran Değişimi

Huawei markasının popüler telefon modellerinden biri olan Huawei Mate X2 zaman içerisinde çeşitli ekran sorunları ortaya çıkarabiliyor. Bunların bir kısmı telefon sahibinin hatası neticesinde meydana geldiği gibi bir kısmı telefondaki parçaların bozulması ile birlikte ortaya çıkabiliyor.

Altta yatan neden ne olursa olsun her türlü ekran sorunu telefon kullanmayı zorlaştırdığı için Huawei ekran yenileme hizmeti almak gerekli olabiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Mate X2 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamız Huawei ekran değişimi yapan bir firmadır. Eğer telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun meydana geldiyse bize başvurarak çok uygun fiyatlara telefon ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Firmamız ekran değişiminde özel teknikler kullanmaktadır. Alanında uzmanlaşan ve güncel çözüm önerileri ile kendilerini geliştiren ekibimiz telefonunuz özel tasarlanmış odalarda kısa süre içerisinde tamir edebiliyor. Üstelik bu aşamalarda çıplak el hiçbir şekilde kullanmıyoruz.

Huawei Mate X2 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei ekran değişimi 6 aylık garanti kapsamında olan bir çalışmadır. Nedeni fark etmeksizin bizden ekran yenileme hizmeti aldığınız taktirde 6 ay boyunca teknik destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda şunu da hatırlatmak istiyoruz. Çalışmamız sadece ekran üzerinde olduğu için ne fotoğraflarınıza ne de rehberinizdeki kayıtlı kişilere herhangi bir zarar gelmez. Bununla birlikte ekran parlaklığı ve çözünürlüğü de korunur.

Huawei Mate X2 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei ekran fiyatları işlem zorluğuna ve modele göre belirlenir. Bizi 90 (543) 787 74 36 numarasından aradıktan sonra fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Huawei Mate X2 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate X2 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate X2 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Şehir dışında olan müşterilerimiz anlaşmalı kargo firması olan Yurtiçi kargo firması ile telefonlarını bize gönderebiliyor. Eğer siz de İstanbul dışında bir yerde ikamet ediyorsanız ücretsiz ve hızlı bir şekilde telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Huawei Mate X2 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate X2 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Mate X2 ekran değişimi ile ilgili diğer detaylar için bize 90 (543) 787 74 36 müşteri iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı