Omix X700 ekran değişimi fiyatları ve diğer konular hakkında bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Çalışması

Sert darbeler sonucu telefon ekranlarında oluşan sorunlar için ekran değişimi kaçınılmazdır. Bu gibi durumlarda ekran değişimini tavsiye ediyoruz. Her marka cihazlarda ekran değişimi gerçekleştiren firmamız, Omix X700 ekran değişimi işlemlerinde de kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Profesyonel ekip eşliğinde elektrikten arındırılmış ortamlarda ekran değişimi işlemeleri gerçekleştirilir. Ekran değişimi hizmetlerinden faydalanmak isterseniz bizleri tercih edebilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Omix X700 ekran değişimi cihazlarda meydana gelen düşme veya çarpmalar sonucu ekran sorunlarını çözümü içen gerekli işlemdir. Ekran değişiminde müşteri memnuniyeti ön planda tutularak cihazlarınız elden veya kargo yolu ile teslim alınır. Bizleri tercih etmenizdeki ilk neden orijinal yedek parça ve profesyonel ekip desteği ile hizmet sunumu gerçekleştirmemizdir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Omix marka cihazınızın ekranında beliren sorunlar için firmamıza teslim edilen cihaz öncelikle her markada olduğu gibi ön test aşamasından geçirilir. Test aşamasında tespit edilen sorunun kaynağı belirlenir. Çözüm noktasında müşteri ile iletişim kurularak çözüm önerileri üretilir.

Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları
Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları

Cihazınızın ekranında yaşanan sorunlar için endişelenmenize gerek yok. Teknik servis ekibi ile sizleri bu sorundan kurtarıyoruz. Cihazınızda ilk günkü performansı koruyarak işlemler gerçekleşir. Sorun giderildikten sonra cihaz kullanıma hazır hale getirildikten sonra elden veya kargo yolu ile teslim edilir.

Omix X700 Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Omix X500 ekran değişimi işlemi ve diğer işlemlerde teslim edilen cihaz 6 aylık garanti kapsamına dâhil edilir. Müşteri memnuniyetini baz alan firmamız orijinal yedek parçanın yanında profesyonel ekip ile işlemlerini yürütür. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlar için hizmet alımı devam eder. Tozlanma, baloncuk veya farkı nedenlerden dolayı ortaya çıkan olumsuz durum için ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Omix X700 Ekran Değişimi Fiyatları

Omix X700 ekran değişimi hizmeti ve diğer hizmetlerde ortaya çıkan maliyet kalemlerinin bir kısmı dövize endeksli olmasından dolayı net fiyat konusunda bilgi verilmemektedir. Döviz kurlarındaki değişimler buna mani olmaktadır. Kullanılan orijinal yedek parçanın döviz cinsinden işlem görmesi ve fiyatların sürekli olarak değiminden dolayı fiyat konusunda detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Omix x700 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Omix x700 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Omix x700 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Omix x700 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı