OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi

OnePlus 10 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: OnePlus Ekran Değişimi

OnePlus 10 Pro ekran değişimi sayesinde çok fahiş fiyatlar vermeden telefonları yeniletmek mümkün. Eğer siz de OnePlus 10 Pro ekranım kırıldı diyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi

OnePlus 10 Pro ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde, alanında eğitim almış uzman ekibimizle ekran değişimlerini gerçekleştiriyoruz.  Müşterilerimize en uygun fiyat garantisi verilerek cihazınızdan en yüksek performans almanızı sağlıyoruz. İletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak ekran değişimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

OnePlus 10 Pro ile ilgili olarak ekran sorunları yaşıyorum diyorsanız, cihazınızda yaşadığınız ekran sorunları için servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Teknik ekibimiz ekran değişimlerini titizlik ile gerçekleştirecektir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

OnePlus 10 Pro ekran arızaları genellikle, güneş maruz kalma, darbeler sonucu gibi farklı durumlarda ortaya çıkar. Her türlü arıza durumunda bizleri tercih ettiğinizde sizlere gerek hizmeti sunmaktayız. Bizlere ulaşarak her marka ve modeldeki cihazlarınızın ekran değişimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

OnePlus 10 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

OnePlus 9 Pro ekran değişimi için müşterilerimize kalite garantisi vermekteyiz. Servisimizde görev alan teknik ekip olarak profesyonel hizmet sunumu ile ekran değişimleri gerçekleştirilir. Ekran değişimlerinde cihazınız eski performansına ulaşarak daha verimli bir şekilde çalışması sağlanır. Cihazınızın ekranına su kaçması, temas veya darbe sonucu kırılma veya bozulma gibi problemlerin çözümü için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

OnePlus 10 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

OnePlus 10 Pro ekran değişimi sonrası cihazınız ile ilgili sorunlar ortaya çıktığında teslim tarihinden itibaren 6 ay boyunca garanti kapsamına dâhil edilir.

OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 10 Pro ekran ile ilgili her türlü işlem için bütçenizi sarsmayan en uygun fiyat politikası uygulanır. Ekran kırılması ile ilgili sorunlarda çözüm yolu ekran değişimidir. Ekran değişiminde kullanılan yedek parçaların maliyeti dövize endeksli olmasından dolayı net fiyat için bizlere ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyat politikamız mevcuttur.

OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

OnePlus 10 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

OnePlus 10 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten OnePlus 10 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

OnePlus 10 Pro ekran değişimi yaparak cihazlarınızı ilk günkü haline getirebiliriz. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı