Vivo V21 Ekran Değişimi

Vivo V21 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Vivo Ekran Değişimi

Vivo V21 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtikten sonra telefon modelinizi bildirmeniz ve ekran değişimi yaptırmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

Vivo V21 Ekran Değişimi

Zaman içerisinde teknolojinin gelişmesi telefonların da beraberinde gelişmesini sağlamıştır. Telefonlar günümüz şartlarına göre dayanıklı bir şekilde üretilse de bazı durumlarda telefonla ilgili arızalar ortaya çıkabilmektedir. Bu telefon sorunlarından biri de ekran ve ekran bileşenlerini ilgilendiren sorundur.

Ekran ile ilgili problemler telefon kullanımını doğrudan etkilediği için cihaz sahipleri büyük oranda zorluk yaşıyor. Öyle ki ekrandaki görüntünün kaymaya başlaması telefonun tamamen işlevsiz hale gelmesine neden olabiliyor. Hâl böyle olunca telefon sahipleri ekran değişimi ile bu sorunu ortadan kaldırmak istiyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Vivo V21 Ekran Değişimi Fiyatları
Vivo V21 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V21 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Vivo ekran değişimi özel tasarlanmış odalarda özel eğitim almış teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. İşlem aşamaları kısaca şu şekildedir;

  • Cihazınızın bozuk ekranı kasadan çıkartılır
  • Cihazınızla uyumlu orijinal ekran kasaya montajlanır
  • Kalite ve görüntü kontrolü yapılır
  • 1-2 gün içerisinde telefonlar sahiplerine teslim edilir

Vivo V21 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Vivo cihazlarınızı tamir ettikten sonra sizlere 6 aylık garanti veriyoruz. Bu garanti ile telefonlarınızı koruma altına alıyor ve olası bir ekran sorunu karşısında tekrardan teknik destek almanızı kolaylaştırıyoruz.

Cihazlarınızı tamir ederken çok hassas davranıyoruz. Bu sayede telefonunuzdaki hiçbir parçaya zarar gelmez. Aynı zamanda sadece ekran ile ilgilendiğimiz için fotoğraf ve videolarınız silinmez.

Vivo V21 Ekran Değişimi Fiyatları

Vivo V21 ekran yenileme fiyatları döviz kuruna göre belirlenmektedir. İşlem ücretlerimizi öğrenmek için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Firmamız her zaman uygun fiyatlı teklifler sunmuştur. Siz de bu uygun fiyat politikamızdan yararlanmak isterseniz WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz.

Vivo V21 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Vivo V21 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Vivo V21 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Vivo V21 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı