Xiaomi modellerinden olan telefonlarınızın ekranında ortaya çıkan çatlak ve kırıklarda ekran değişimi yapılması gerekebilir. Dokunmatik kısmında yaşanan sorunlar ekran nedeni ile yaşanabiliyor, xiaomi ekran değişimi hizmetimizle birlikte sizlere sunduğumuz kaliteli ve orijinal ekranı uygun fiyatlara sunuyoruz. Xiaomi ekran değişim fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Cihaz modelini seçmeniz halinde en uygun fiyatlara ekran değişimini yapıyoruz. Xiaomi ekran değişimi için alanında uzman teknik personelimiz ile hizmet veriyoruz. Cihaz içerisinde yer alan bilgileriniz güvencemizde olup, bilgilerinize ulaşım sağlanmıyor.

Xiaomi Ekran Değişimi
Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Ekran Değişiminde Cam Değişir Mi?

Teknik servisimiz tarafından tespit edilen sorunlara göre ekran üzerinde çizik ya da çatlakların olması durumunda cam değişikliği yapılmaktadır. İç ekran sorunlarında ise dokunmatik gibi bazı problemler oluşur. Bu durumda ekran değişiminin yapılması gerekir. Ekran değişimi kısa süren işlemler arasındadır. Kargo ile gönderim olduğunda müşteri hizmetlerimiz tarafından sizlere kargo süresi ve teslim süresi konusunda bilgi verilir. Bizzat telefonunuzu getirmeniz halinde ise ekran değişimi 20 dakikada yapılır ve teslim edilir. Teknik servis tarafından ahize ve hoparlör alanları da temizlenir. Ekran değişiminizde garanti belgesi verilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Orjinal Ekran Değişimi Olur Mu?

Xiaomi ekran değişiminde kullandığımız yan sanayi ya da orjinal ekran bulunmaktadır. Orginal ekranların kullanımı ile telefon kalitesi elbette daha verimlidir. Net bir görüntü alabilmeniz adına xiaomi ekran değişimi orjinal ekran kullanımını tavsiye ederiz.

Xiaomi Ekran Değişim Garantisi Ne Kadar Süreyi Kapsar?

Xiaomi ekran değişimi sonrasında garanti belgesi kapsamında 6 ay süreyle garanti verilir. Garantili telefonlarınız için yaşanan teknik sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz. Xiaomi fiyatları için iletişim kurabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Hangi Modellere Uygulanır?

Xiaomi modellerine özel olarak tedarik ettiğimiz orjinal ekranlarımızı, yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmak adına teknik servisimizle uyguluyoruz. Telefonunuzun orjinal değişimini yapmak, yepyeni bir telefona kavuşmanızı sağlıyor.

Xiaomi modelleri;

 • Xiaomi Mi 4
 • Xiaomi Mi 4C
 • Xiaomi Mi 5
 • Xiaomi Mi 5c
 • Xiaomi Mi 5s
 • Xiaomi Mi 5 plus
 • Xiaomi Mi 5s plus
 • Xiaomi Mi 5x
 • Xiaomi Mi 5 pro
 • Xiaomi Mi A1

Bu modellerde ekran değişimi yaparken güncel fiyat listesini öğrenebilirsiniz. Her model için ekran değişim fiyatları değişkenlik gösterir. Tüm fiyat detayları ve değişecek ekran yapısına göre fiyatlandırma yapılır.

Xiaomi Red Mi 5 Plus Ekran Nasıl Değiştirilir?

Xiaomi Red Mi 5 Plus ekran değişimi talep etmeniz halinde, donanım parçalarında yaptığımız değişimler 6 ay garanti kapsamında olur. Cam değişimi için en fazla 1 saat süren bir işlem yapılır. Cam değişiminde ortaya çıkan kırık, çatlak ya da cam niteliğinde bozulmalar yenilenir. Ekran ya da cam değişimi sonrası koruyucu ekran takılır. Sorun yaşadığınız Xiaomi Redmi 5 Plus için öncelikle işinde uzman teknik servis tarafından test yapılır. Bu testler cihaz sağlığına yönelik uygun ortamlarda yapılır. Cihazın sorunu tespit edilerek ekran kaynaklı olduğu belirlenir. Sizlere fiyat verilerek onaylamanız halinde, ekran değişim işlemine hemen başlanır.

Ekran Değişim Aşamaları

Ekran değişimi için öncelikle sorunun kaynağı tespit edilir. Bu sorun eğer ekran değişimi sonucu ortadan kalkarsa, o halde onayınız alınarak hemen ekran değişimine geçilir.

Ekran değişim aşamaları;

 • Ekran sökülür
 • Ekran içerisindeki tozlar temizlenir
 • Ekran yerleştirilir
 • Testler yapılır
 • Teslim edilir

Yapılan tüm testler sonucu olumlu olan telefonlar hazırlanarak sizlere teslim edilir. Kısa süren bu işlem sonrasında yeni telefonunuzu hemen kullanabilirsiniz. Ekran değişim işlemlerinde içerisinde yer alan özel bilgilerinize kesinlikle ulaşılmaz.

Xiaomi Ekran Değişimi
Xiaomi Ekran Değişimi

Ekran Ne Zaman Değiştirilir?

Ekran değişiminin yapılması gereken durumlar biraz farklıdır. Bu anlamda kullanıcıların ne zaman ekran değiştirmeleri gerektiğini bilmeleri önemlidir. Öncelikle ekran değişiminin teknik servis aracılığıyla yapılmasını tavsiye ederiz.

Ekran;

 • Kırıksa
 • Ön camda çatlak varsa
 • Piksellenme olursa
 • Mürekkeplenme olursa
 • Donma ya da kasma olursa

Bu durumlarda hemen ekran değişimi yapılması gerekir. Ekran değişimi yapılmazsa, telefonunuzun diğer parçaları zarar görebilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sırasında Bilgiler Silinir Mi?

Xiaomi ekran değişimi sırasında ya da cam değişiminde kullanıcılar tarafından merak edilen sorular arasında, bilgiler silinip silinmeyeceği konusu vardır. Yetkili servisimiz tarafından yapılan hizmetlerde, bilgileriniz asla silinmez. Telefonunuzda bulunan video, resim, bilgi, dosya ya da rehber konusunda bir bilgi yitimine yol açmaz. Dilerseniz bilgilerinizi yedekleyebilir ve bu endişenizi ortadan tamamen kaldırabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Parça Değişimi

Xiaomi ekran değişimi için ya da cam değişimi için kullanılan malzemelerimiz piyasadaki en kaliteli parçalardır. Kaliteli hizmet vermek adına, tüm teknik servis koşullarımız cihaz sağlığına yönelik olarak oluşturulmuştur. Her teknik işlem yapılan alan boş olarak cihazınız adına tahsis edilir. Diğer cihazlarla yan yana getirilmez.

Xiaomi Ekran Değişim Sonrası Koruyucu Camın Önemi

Xiaomi ekran değişimi sonrasında da bazı kullanım hatalarından uzak durmalısınız. Ekranınızın zarar görmemesi için muhakkak koruyucu takmanızı tavsiye ediyoruz. Koruyucu cam seçiminizi kaliteli ürünlerden seçiyoruz. Kullanıcı hatası nedeniyle kırılan ya da zarar gören ekranların, telefon ömrünü kısalttığını bilmenizi istiyoruz. Daha dikkatli kullanım ile sorun yaşamadan uzun süre telefonunuzu kullanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi ve Kargo Gönderimi

Türkiye’nin her noktasına yapmış olduğumuz ekran değişimi için kargo ile güvenle tarafımıza teslim edebilirsiniz. Cihazlarınızın tamirini yaparak kısa sürede teslim ediyoruz. Kargo ile taşınacak şekilde özel kargo kutularında sizlere gönderiyoruz. Ekran değişimi için öncelikle bizimle irtibata geçebilirsiniz. Fiyatlandırma yapabilmemiz için öncelikle Xiaomi cihazınızın bizlere kargo ile gönderilmesi gerekir. Bize ulaştığı gün gerekli testler yapılarak sizlere cihaz hakkında teknik ve fiyat bilgisi veriyoruz. Onay vermeniz halinde ise 20 dakikalık işlem süresinde ekran ya da cam değişimi yapıyoruz ve sizlere hemen teslim ediyoruz.

 

Önceki yazı
Gboard Sürekli Olarak Duruyor Hatası
Sonraki yazı
Whatsapp’ın Türkiye’de Kullanılabilmesi İçin Güncelleme Şart

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı