Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 11 Pro ekran değişimi çözümleri için firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Başta Xiaomi olmak üzere birçok telefon modelinde ekran değişimi yapan firmamız yenilikçi çözümleri ile telefonlarınızı ilk günkü haline getiriyor.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi

Xiaomi markası durmak bilmeden telefon çıkarmaya devam ediyor. Yeni Xiaomi modelleri her yönüyle kullanıcıya hitap ettiği için de kullanıcılar bu yeni modelleri sıkça tercih ediyor. Telefon kullanıcılarının tercih ettiği telefon modellerinden biri de Xiaomi Mİ 11 Pro modeli.

Oldukça hızlı ve sağlam olan Xiaomi Mi 11 Pro zaman zaman kullanıcılarını yarı yolda bırakabiliyor. Daha çok kullanıcı nedenli olan ancak zaman zaman telefon bileşeninden kaynaklanan ekran sorunları nedeniyle bu telefon modeli kullanılamaz hale gelebiliyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu noktada bazı telefon kullanıcıları yeni telefon almayı tercih ederken çoğunluk Xiaomi ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor. İyi haber şu ki profesyonel teknik ekibimiz ile biz de Xiaomi ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı yeniliyoruz. Profesyonel telefon ekran tamiri hizmetimiz hakkında bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz bize ekran problemi ile başvurduğunda öncelikle sorunun neyden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Eğer telefon dışında gözle görülür bir sorun yoksa kasayı açıyor ve sorunun neyden kaynaklandığını öğreniyoruz.

Daha sonra özel eğitim almış teknik destek ekibimiz telefonun ekran değişimine ihtiyaç duyup duymadığını tespit ediyor. Sizin de onay vermeniz durumunda telefon modelinize uygun ekranları getiriyor ve çalışmaları başlatıyoruz.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Telefon ekran değişimi çalışmalarımız 6 ay garantilidir. Bize Xiaomi telefonlarınızı teslim ettiğiniz taktirde telefonlarınızın 6 ay boyunca korunacağını hatırlatmak isteriz 😊

Bazı müşterilerimiz Xiaomi ekran değişimi sonrasında telefonlarındaki bilgilere zarar gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Eğer sizin de böyle bir düşünceniz varsa rahatlayabilirsiniz. Çünkü işlemlerimiz sadece ekran ve telefon kasası arasında olduğu için kişisel bilgilerinize ve önemli verilerinize herhangi bir zarar gelmez.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi ekran değişimi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle işlem öncesinde 90 (543) 787 74 36 numarasından bizi aramanızı öneriyoruz.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Bizi Xiaomi ekran değişimi talebi ile aradıktan sonra model bilginizi iletmeniz yeterlidir. Daha sonra ekiplerimiz güncel kur üzerinden sizlere fiyat verecektir.

Xiaomi Mi 11 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefon ekran değişimi ihtiyaçlarınızda sizlere iki yol sunuyoruz. Telefonunuzu isterseniz bize direkt olarak teslim edebilirsiniz. Eğer şehir dışındaysanız anlaşmalı kargo ile herhangi bir ücret ödemeden telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Mi 11 Pro ekran değişimi ihtiyaçlarınızda bir numaralı Xiaomi özel teknik servisi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı