Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi

Xiaomi Poco F4 GT ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi Poco F4 GT ekran değişimi 0 telefon almaktan çok daha uygundur. Eğer siz de çok yüksek ücretler ödeyerek yeni telefon satın almak yerine bizimle iletişime geçerek ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi

Xiaomi dayanıklı ve yüksek kaliteli cihazlar üreten bir markadır. Bu kaliteyi Poco serisi de dahil olmak üzere birçok telefonda görüyoruz. Ancak diğer telefon modellerinde olduğu gibi Xiaomi telefonlarda da bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor.

Bu sorunların başında ekranı ve bileşenlerini ilgilendiren sorunlar yer alıyor. Kullanıcılar bu sorunlar neticesinde telefonlarını kullanamadığı için ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

İşlemlerimiz profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Çıplak el değmeden, statik elektrik oluşmasına neden olmadan ve bileşenlere zarar vermeden özel odalarda değişim çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Cihazınıza uygun olarak satın aldığımız ekranları profesyonel bir işçilikle yerine montajlıyoruz. Bu aşamada cihazınızın diğer parçalarına zarar gelmemesine dikkat ediyoruz.

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi Fiyatları

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimleri 6 aylık garanti kapsamındadır. Sadece ekranı ve bileşenlerini içeren bu garanti ile cihazlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Ayrıca müşterilerimizin merak ettiği bir diğer hususa açıklık getirmek istiyoruz. Bazı müşterilerimiz ekran değişimi çalışmaları sonrasında cihazlarındaki verilerin silinip silinmeyeceğini merak ediyor. İyi haber şu ki böyle bir durum söz konusu değil. Xiaomi ekran değişimi aşamasında sadece ekran ve ekran parçaları ile çalıştığımız için hafızadaki verilere zarar gelmez.

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra model bilgisini ve yaptırmak istediğiniz işlemi ileterek güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Xiaomi Poco F4 GT Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Xiaomi Poco F4 GT kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Xiaomi Poco F4 GT telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Xiaomi Poco F4 GT ekran değişimi hizmetlerimiz devam ediyor. Siz de yüzlerce mutlu müşteri arasında yer almak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden bize ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı