Son zamanlarda, akıllı telefonlarda karşılaşılan en büyük sorulardan birisi telefon kameram çalışmıyor ne yapmalıyım sorusudur. Telefon ilk alındığında kamerası gayet güzelken git gide görüntü kalitesi düşmekte ve en sonunda tamamen çalışmamaya başlamaktadır. Hal böyle olunca telefon kamerası tamiri için herkes bu sorunun çaresini aramaktadır.

Bu sorunların başlıca nedenlerinden birisi telefonun ya da kameranın uzun süre boyunca açık kalmış olabilmesidir. Bu nedenle telefonu yeniden başlatmak etkili bir çözüm olabilir. Şayet yeniden başlattığınızda hala kameranızda bir düzelme yoksa pil düzeyini kontrol etmekte fayda var. Pil düzeyi belli bir seviyenin altına düştüğünde kamerayı etkin hale getirmiyor. Bu sebepten dolayı telefonunuzu şarja takıp yeniden kamerayı açabilirsiniz.

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Akıllı Telefonlarda Hafıza ve Kamera İlişkisi

Telefon kameram çalışmıyor ne yapmalıyım sorusuna karşın telefon kamerasının açılmamasının bir başka nedeni de telefon hafızasının dolu olması olabilir. Çoğu telefon hafızası doluyken kamera kullanımına izin vermemektedir.  Bu durumda telefonun hafızasını temizleyebilir ya da yeni bir SD kart takabilirsiniz. Bu sorunların çözümlerinin çoğunu denediğiniz halde kamera hala çalışmıyorsa, telefonu bir uzmana götürmekte büyük fayda vardır.

Akıllı telefonlardaki kamera sorunlarında genellikle kameranın değişiminin yapılması gerekmektedir. Kamera değişimi yapılan telefonlarınızda başarılı bir şekilde ön ve arka kamera sorunları ortadan kaldırılabilmektedir. Telefonlarınızdaki kamera sorunları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız telefonlarınızdaki sorunları başarılı bir şekilde çözerek ilk günkü performansı ile kullanmanızı sağlıyor.

Kamera değişimi yaptığımız başlıca markalar;

  • iPhone
  • Xiaomi
  • Huawei
  • OnePlus
  • Oppo
  • General Mobile
  • Vivo ve diğer markalar
Akıllı Telefon Kameram Çalışmıyor Ne Yapmalıyım
Akıllı Telefon Kameram Çalışmıyor Ne Yapmalıyım

Telefon Kameram Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

Günümüzde her şeyin fotoğraf ve videolarını çeker hale geldik. Doğa, manzara, öz çekim, portre gibi çeşitli çekimleri yapmak çoğu insanın hoşuna gider. Ama telefonun kamerası bozulduğu anda sanki telefonun kendisi bozulmuş gibi bir tepki verilir çoğu zaman. Telefon kameram çalışmıyor ne yapmalıyım sorusuna karşın eğer telefon kamerası için mümkün olan her türlü çözüm yolu denenip hala sonuca varılamamışsa, kamerayı bir uzmana göstermekte fayda var.

Siz de buna benzer sorunlar yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek gerekli işlemlerinizi güvenilir bir biçimde halledebilirsiniz. Apple, Huawei, Samsung, Oppo ve Asus gibi neredeyse tüm dünya telefon markalarıyla iş birliği içerisinde olan Cep Ustam uzman ekibiyle telefon kamerası tamiri yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında telefonu kargoyla göndererek uzman eller tarafından kamera incelemeye alınıp gerek varsa, parça değişimi yapılır daha sonrasında ise telefonunuz sorunsuz ve güvenli bir şekilde elinize ulaşmış olur.

Önceki yazı
Samsung Şarj Soketi Garantiye Girer Mi?
Sonraki yazı
Telefonumun Şarj Soketi Girişi Bozuldu Ne Yapabilirim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı