Alcatel 3 ekran değişimi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alcatel 3 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonların ekranında hasar oluşması oldukça yaygın yaşanan bir sorundur. Genelde telefonun sert bir zemine düşmesi sonucu gelişmektedir. Özellikle ekran koruyucusu yoksa ekranda oluşan hasar oldukça sıkıntılı sonuçlar doğurmaktadır.

Ekran hasarı için çözüm ekran değişimidir. Bu işlem için orijinal malzeme kullanan güvenilen bir teknik servisten yardım almak önemlidir. Teknik servisimize gelerek güvenli bir şekilde telefon ekranınızı değiştirebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Alcatel 3 Ekran Yenileme Nasıl Yapılır?

Alcatel 3 model bir telefonun ekran yenilemesi oldukça emek isteyen zahmetli bir işlemdir. Bu işlem için kullanılan ekipmanlar ve odaklar özel olarak titiz bir çalışma ile hazırlanmaktadır. Kullanılan malzemeler ve odalar steril olmalıdır.

Ayrıca kullanılan odadaki steril elektrik düzeyi sıfır olmalıdır. 45 dakika süren yenileme işlemi sonrasında isteğe bağlı olarak koruma ekranı takılmaktadır.

Alcatel 3 Ekran Tamiri Sonrası 6 Ay Garanti

Alcatel 3 model telefonlarda ekran tamiri sonrası 6 aylık bir garanti hizmetimiz bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 45 dakika süren ekran tamiri işlemimiz sonrasında 6 ay geçerli olacak şekilde sizin dışınızda oluşan ekran sorunlarını tamir etmekteyiz.

Alcatel 3 Ekran Değişimi Fiyatları

Alcatel 3 model telefonunuzda oluşan ekran hasarının boyutu fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Ayrıca ekran değişimi için kullandığımız ekipmanların fiyatı da döneme bağlı olarak değiştiği için ekran değişimi fiyatlandırmasında etkili olmaktadır.

Bundan ötürü net bir fiyat bilgisi vermemiz için sorunlu olan telefonunuz ile birlikte teknik servisimize gelmenizi öneririz.

Alcatel 3 Ekran Değişimi Fiyatları
Alcatel 3 Ekran Değişimi Fiyatları

Alcatel 3 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Alcatel 3 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Alcatel 3 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Alcatel 3 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı