Android telefonda silinen sms geri getirmek için bazı yöntemler mevcut. Gelin birlikte inceleyelim.

Günümüzde milyonlarca insan akıllı telefonlarından sms yolu ile birbirleri ile iletişime geçmektedir.  Ancak bazen istemeden telefonlarımızdan sms’leri silebilmekteyiz. Bazen de bilerek sms’leri silsek de pişman olup silinen sms’leri geri getirmek isteyebiliyoruz. Android telefon kullaıyorsanız ve telefonunuzda silinen bir sms’i geri getirmek istiyorsanız bunu yapabilmeniz için bazı yollar bulunmaktadır. Android telefonda silinen sms geri getirme imkansız bir durum değildir. Android kullanıcısı iseniz ve silinen sms geri getirmenin yollarını arıyorsanız içeriğimize göz atmanız mutlaka size yardımcı olacaktır.

Android Telefonda Silinen Sms Geri Getirmek İçin Ne Yapılır?

Çağımızda milyonlarca insan akıllı cihazlarından sms aracılığı ile birbirleri ile iletişime geçebilmektedir.  Ancak bazen istemeden bazen de bilerek telefonlarımızdan sms’leri silebilmekteyiz.  Android telefon kullanıcısı iseniz ve telefonunuzda silmiş olduğunuz bir sms’i geri getirmek istiyorsanız takip etmeniz gereken birkaç adım bulunmaktadır. Sonuç olarak Android telefonda silinen bir sms’i kurtarmak imkansız bir durum değildir.

Akıllı telefonunuzda silinen sms’i geri getirmek için yapmanız gereken şeyler şunlardır:

Öncelikle yapmanız gereken aşağıda belirtmiş olduğumuz uygulamalardan birini indiriniz.

Ugulamalar:

– Android Data Recovery

WhatsApp Destek Hattı

-Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery

-Wondershare Dr Fone for Android

2.Kendinize uygun bir uygulama seçtikten sonra takip etmeniz gereken adımlar için yönlendirileceksiniz. Her uygulamanın istekleri farklı olmaktadır. Seçmiş olduğunuz uygulamanın isteklerini takip ettikten sonra istediğiniz sms’i geri getirebilirsiniz.

Android Silinen Mesajları Kurtarma

Android kullanıcısı iseniz silmiş olduğunuz sms’leri kurtarmak için yukarıda belirtilen uygulamalardan birini yüklemeniz gerekecektir.

 Samsung Silinen Mesajları Geri Getirme

Samsung telefon kullanıcısı iseniz ve telefonunuzda silmiş olduğunuz bir mesajı veya mesajları geri getirmek istiyorsanız bunu yapmanız imkansız bir durum değildir. Pek çok Samsung kullanıcısı Android Data Recovery, Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery, Wondershare Dr Fone for Android uygulamalarını indirerek silinene sms veya sms’leri geri getirebilmektedir.

Android Telefonda Silinen Sms Nasıl Geri Getirilir
Android Telefonda Silinen Sms Nasıl Geri Getirilir

 Xiaomi Silinen Mesajları Geri Getirme

Xiaomi model bir akıllı telefona sahip iseniz ve silinen bir mesajı ya da mesajları geri getirmek istiyorsanız Android Data Recovery, Coolmuster Android SMS+Contacts Recovery, Wondershare Dr Fone for Android uygulamalarından birini indirmeniz gerekecektir.

Silinen Mesajları Nasıl Görebilirim?

Akıllı telefonunuzdan silinen bir mesajı geri görebilmek için kullanabileceğiniz bazı uygulamalar mevcuttur. Bunları kullanarak silinen mesajları görebilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone Virüs Temizleme
Sonraki yazı
 En Hızlı Akıllı Telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı