Apple iPhone 11 Pro Max batarya değişimi yapacağımız cihazlarda öncelikle ön tespit çalışması yapıyor daha sonra hemen çalışmalara başlıyoruz. Telefonlarınızı batarya değişimi sonrasında aynı gün içerisinde teslim ediyoruz.

Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Çalışması

Apple iPhone 11 Pro Max telefonunuz şarjı hemen tükenmeye başladı ya da şarja taksanız dahi eskisi kadar kısa sürede şarj olmuyor ise Apple iPhone 11 Pro Max batarya değişimi yapılmasının vakti gelmiş olabilir. Firmamıza başvurmanız halinde batarya değişim işlemi deneyimli personelimiz tarafından oldukça kısa süre içerisinde tamamlanacak ve yepyeni hali ile size teslim edilecektir.

Apple iPhone 11 Pro Max modelinde yüksek kullanım ömrüne sahip teknoloji harikası bataryalar kullanmaktadır. Fakat, her ne kadar gelişmiş bir teknolojiye ve uzun ömre sahip olsa da bu modelin bataryası da zamanla ömrünün sonuna gelmektedir. Ömrü tükenen bir batarya söz konusu ise yapılacak tek şey bu bataryanın yenisi ile değiştirilmesi olacaktır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone cihazınızı markanın kendi servisine götürdüğünüz takdirde batarya değişimi gibi çok kısa bir işlem için dahi uzun süreler beklemeniz ve yüksek fiyatlar ile karşılaşmanız olasıdır.

Firmamızı ziyaret etmeniz halindeyse aynı kaliteye çok daha kısa süre içinde çok daha uygun fiyatlar ile ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır. Gerçekleştireceğimiz Apple iPhone 11 Pro Max batarya değişimi işlemi 15-30 dakika kadar kısa bir süre içerisinde tamamlanmakta ve cihaz garanti kapsamı altında size teslim edilmektedir. Ayrıca ücretsiz kargo ile telefonlarınızı bize gönderebilir ve hemen tamir sürecini başlatabilirsiniz.

Ayrıca iPhone 11 Pro Max ekran değişimi çalışmalarımız ve diğer tamir hizmetlerimizle telefonlarınızı baştan aşağı yeniletebilirsiniz.

Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone 11 Pro Max ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone 11 Pro Max telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 11 Pro Max batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 11 Pro Max orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone 11 Pro Max cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone 11 Pro Max modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone 11 Pro Max bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 11 Pro Max batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone 11 Pro Max tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 11 Pro Max model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone 11 Pro Max için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı