Apple iPhone 11 Pro Max kasa değişimi hizmetimiz 6 aylık garanti kapsamındadır. Uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla birlikte telefonlarınızdaki şarj sorunlarını hemen ortadan kaldırıyoruz.

Apple iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi

Son dönemlerin en popüler telefon markaları arasında olan iPhoneler de ne yazık ki zaman içerisinde arızalanabilmektedir. Bizler bu noktada iPhone 11 Pro Max’inizdeki kasa hasarları ortadan kaldırıyoruz!

Kasalardaki çizikler ya da hasarlar kullandığınız cihazın görünümünü etkileyebilir ve aynı zamanda dayanıklılığını azaltabilir. Ancak bu konuda asla endişelenmeyin! Çünkü tamir hizmetlerimiz ile size yardımcı olarak bu sorunu tamamen ortadan kaldıracağız! Apple iPhone 11 Pro Max kasa değişimi hizmetimiz ile cihazınızı ilk günkü şıklığına kavuşturacağımızı garanti ediyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Kasa değişimi işlemini alanında deneyimli ve uzman olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Ekip arkadaşlarımız çalışmalarında yüzde 100 orijinal parçalar kullanmaktadır! Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kasa değişimi işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Her adımda şeffaf ve profesyonel bir hizmet sunuyoruz, böylece cihazınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

iPhone 11 Pro Max’inizdeki kasa hasarlarını gidermek için artık daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok! Çünkü profesyonel ekibimiz sizlere bu noktada hizmet sunarak cihazlarınızı pırıl pırıl bir hale getirecek! Ücretsiz kargo avantajımızdan faydalanmayı unutmayın!

Apple iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 11 Pro Max Kasa Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 11 Pro Max kasa değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Kasa Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek kasa değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 11 Pro Max Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Apple iPhone 11 Pro Max kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Apple iPhone 11 Pro Max telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı