Apple iPhone 12 Mini batarya değişimi yaşadığınız probleme ve kullanılacak parçalara göre fiyatlar değişmektedir. Kullanılan her parça fiyatlara farklı şekilde yansıyacaktır. Avantajlı fırsatları kaçırmamak ive detaylı bilgi için arayarak bize ulaşabilir ve probleminizi hızlıca en uygun fiyat aralıkları ile çözebilirsiniz.

Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Çalışması

Akıllı telefonlar gün içinde en çok kullandığımız ve en çok ihtiyacımız olan eşyalardan bir tanesi olması bazı problemleri de beraberinde getiriyor. Çok fazla kullanılan cihazın batarya gücü düşebiliyor ya da batarya şişmesi gibi donanımsal problemlerle karşılaşılabiliyor.

Teknik servis tarafında en çok karşılaşılan şikayetlerden bir tanesidir batarya problemleri. Bu nedenle kesin bir sonuç için uzman bir teknik ekip tarafından batarya değişimi yapılır. Apple iPhone 12 Mini batarya değişimi sonrasında cihazınızı eski performansında kullanabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Eğer telefonunuzda ekran değişimi problemi yaşıyorsanız uygun fiyatlı işlemler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Batarya problemleri fiziksel ve donanımsal bir problem olması nedeniyle de müdahale edilmezse ve değişim yapılmazsa cihazınıza geri dönülemez hasarlar verebilir. Budak GSM ayrıcalığı ve uzman teknik ekip desteğiyle değişim kısa bir süre içerisinde titizlikle yapılır ve çok kısa bir süre içerisinde cihazınız kullanıma hazır olur.

Bataryanın gücünü kaybetmesi tüm cihazınızın çalışmasını etkileyen bir şeydir. Bu nedenle batarya problemleri dikkate alınmalı ve bir an önce uzman bir teknik ekipten yardım alınmalıdır. Basit bir problem olarak görmek cihazınız için daha büyük sorunların çıkmasına neden olabilir.

Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone 12 Mini ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone 12 Mini telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 12 Mini batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 12 Mini orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone 12 Mini cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone 12 Mini modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone 12 Mini bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone 12 Mini Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 12 Mini batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone 12 Mini tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 12 Mini model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone 12 Mini için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı