Apple iPhone 13 Pro batarya değişimi işlemlerimiz orijinal bataryalarla gerçekleştirilmektedir. Aynı gün içerisinde tamamlanan işlemlerimizde müşterilerimize 6 aylık garanti hediye ediyoruz. İşte hizmet detayları…

Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Çalışması

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan teknolojik aletler arasında en fazla gelişime açık olan ve toplum tarafından en çok kullanılan cihazlar telefonlardır. Oldukça yoğun bir üretim ve gelişim içinde olan telefonlar arasında Apple iPhone 13 Pro batarya değişimi işlemleri ve benzeri sorunlardan dolayı uygulanmak zorunda kalan işlemler de ortaya çıkmıştır.

İlerleyen teknoloji ve her geçen gün gelişen cihazlar ile ortaya çıkarılan özelliklerin çeşitliliği arttığı gibi oluşan sorunların da artış gösterdiği gözlemlenmiştir. Bu sebepten dolayı farklı nedenlerden kaynaklı olarak ortaya çıkan sorunlara karşı oldukça farklı çözümler geliştirilmiş ve geliştirilmeye de devam edilir. Bu anlamda Budak GSM olarak size gerekli değişim ve teknik hizmetleri uzman personelimiz ile sunmaktayız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonlar için oldukça büyük enerji kaynağı olan bataryalar, hangi koşuldan kaynaklı olarak hasar alırsa alsın cihazın tam performans olarak kullanımını etkileyen ilk faktörler arasında yer alır. Apple iPhone 13 Pro batarya değişimi işlemi yaptırmak isteyen kullanıcıların genel şikâyeti öncelikli olarak cihazın şarj alma ya da şarjlı kullanım süresinde yaşadıkları sorunlardır.

Oluşan bu sorunlar da kısa sürede müdahale edildiği takdirde 1 saat gibi kısa bir sürede sonuç alabilecek durumdayken herhangi bir şekilde onarılmadığı takdirde telefonun tamamen kullanılamaz hale gelmesine yol açabilir.

Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone 13 Pro ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone 13 Pro telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir
Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 13 Pro batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 1 3 Pro orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone 13 Pro cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone 13 Pro modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone 13 Pro bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone 13 Pro Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 13 Pro batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone 13 Pro tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 13 Pro model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone 13 Pro için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı