Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

Apple iPhone 13 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: iPhone Ekran Değişimi

Apple iPhone 13 Pro ekran değişimi ile telefonunuzdaki görüntü ve cam problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi

iPhone 13 Pro dokunmatik alanının bir kısmı yâda tamamı basmıyor olabilir. İç ekran kırılmasından kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda değişim kaçınılmazdır. Ekran değişimi işleminde, elektronik alanda eğitim almış ve belgeli profesyonel nano servis teknisyenleri ile aynı gün içinde değişim sağlanır. Ekran değişiminde iç ekran, ön cam, dokunmatik alan ve dış panelden oluşan ürünler kullanılır. Değişim sonrasında telefonunuzda mevcut olan verileriniz korunarak her hangi bir kaybolma riski bulunmaz.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekranlarda kırılmanın dışında farklı nedenlerden dolayı hata ve arızalar yaşanabilir. Oled ekranın açışına bakıldığında, renk ve renk tonlarında hafif değişikler görebilirsiniz. Bu değişikler Oled’in kendi özelliğinden kaynaklanır. Yani normal davranış olarak kabul edilir. Uzun süreli kullanımlarda hafif olarak görsel değişikler görülebilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oled yanma sorunlarını azaltmak amacı ile sektörde mevcut olan Süper Retina ekran ile değişim sağlanabilir. Apple iPhone 13 Pro ekran değişimleri sonucu, cihazınızın eski performansını yakalayabilirsiniz.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Değişik nedenlerden dolayı Apple iPhone 13 marka cihazınızın ekran değişiminde yapılan işlemler ve değişim sonrası süreçte ortaya çıkabilecek sorunlar için cihazınız 6 aylık garanti kapsana dâhil edilir. İşlem esnasında cihazınızdaki mevcut verileri herhangi bir zarar verilmez.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

İphone 13 Pro ekran değişimi ve ekran ile ilgili teknik servis fiyatları için net bir bilgi sunamıyoruz. Döviz kurlarında yaşanan değişmeler yedek parça fiyatlarını doğrudan etkilediği için fiyat konusunda net bilgi için iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanılan A kalite yedek parça ve kaliteli işçilik fiyatlar üzerinde önemli rol oynar.

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 13 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Apple iPhone 13 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Apple iPhone 13 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Apple iPhone 13 Pro ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz sizlere işlem aşamaları ve fiyatlar hakkında net bilgi verecektir.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı