Apple iPhone 14 Pro Max batarya değişiminde profesyonel teknik ekip üyelerimiz başarılı bir çalışma yaparak cihazınızdaki pil sorununu kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmaktadır. İşte batarya değişimi çalışmamızla ilgili detaylar…

Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Çalışması

Budak GSM teknik servisimizde Apple iPhone 14 Pro Max batarya değişimi eğitimli ve kalifiye teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yapılan batarya değişimi sonucunda cihazınızda herhangi bir problem meydana gelmeyecektir. Değişimde kullanılan batarya tamamen uyumlu olup, telefonun kendi orijinal yedek parçasıdır.

Lityum iyon batarya kullanılması sebebi ile telefon oldukça hızlı şekilde şarj olabilmektedir. Değişim işleminin ardından telefonunuzun sahip olacağı yeni pil ömrü, ilk hali ile eşdeğer olmaktadır. Yapılan bu işlem nedeni ile herhangi bir veri kaybı yaşanmayacaktır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamızda yapılan Apple iPhone 14 Pro Max batarya değişimi işleminde sadece en kaliteli yedek parçalar kullanılmaktadır. Teknik servisimizde sadece profesyonel teknisyenler çalışmakta olup; ekran, batarya ya da şarj soketi değişimi olması fark etmeksizin bütün değişim işlemleri 6 ay garanti kapsamındadır.

Yapılan bütün işlemler sistemimiz içinde kayıt altındadır. Servisimizi ziyaret etmeniz halinde batarya değişim işlemi yarım saat ile 2 saat arasında tamamlanıp size teslim edilmektedir. Farklı bir şehirde bulunmanız halinde ise Türkiye’nin neresinde olursanız olun; ücretsiz kargo aracılığı ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Değişim işleminin tamamlanmasının ardından aynı gün ürün kargoya verilmektedir.

Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone 14 Pro Max ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone 14 Pro Max telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir
Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 14 Pro Max batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 14 Pro Max orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone 14 Pro Max cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone 14 Pro Max modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone 14 Pro Max bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone 14 Pro Max Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 14 Pro Max batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone 14 Pro Max tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 14 Pro Max model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone 14 Pro Max için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı