Budak GSM olarak Apple iPhone 15 batarya değişimi işlemini, 30 dakika ila 1 saat gibi kısa bir süre içerisinde profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz. İşte detaylar…

Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Çalışması

Batarya değişimi işlemi sonucunda telefonunuzda hiçbir veri ve bilgi kaybı yaşanmamaktadır. Ayrıca batarya değişim işlemi 6 ay süresince garanti kapsamımızda olup; telefonunuzu ilk günkü performansı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Cihazınızın batarya değişimi; iPhone marka cihazlarda uzmanlığa ve bütün gerekli donanıma sahip, profesyonel ve tecrübeli teknisyenlerce gerçekleştirilmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Apple iPhone 15 cihazların bataryasının altında flexi olarak isimlendirilen bir film şeridi bulunmaktadır. Bu şerit yapısı gereği oldukça hassas bir parça olup; kolayca zarar görebilmektedir. Bu sebeple batarya değişim işleminin usta ellerce, dikkatli şekilde gerçekleştirilmesi gerekir. Amatör şekilde müdahale edilmesi halinde cihazda daha büyük problemler baş gösterebilmektedir.

Budak GSM, batarya değişimin işleminde 6 ay geçerli garanti sunmaktadır. Garanti süresi içinde yaşanan, kullanım hatası haricindeki problemler için teknik servisimiz ücretsiz olarak hizmet sunmaktadır. Servisimiz sadece batarya değişimi değil; birçok markanın farklı modelinde ekran, kapak ve şart soketi değişimini de gerçekleştirmektedir.

Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone 15 ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone 15 telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir
Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 15 batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 15 orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone 15 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone 15 modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone 15 bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone 15 Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone 15 tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 15 model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone 15 için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı