Apple iPhone 15 ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ekranını sorunsuzca yenileyerek cihazınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir ekran değişimi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple iPhone 15 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Apple iPhone 15 ekran değişimi hizmeti sunarken işlem öncesinde sorunun kaynağını anlamak amacıyla ön tespit çalışmalarını titizlikle gerçekleştirmektedir. Böylece her müşterinin ihtiyaçlarına özgü ve etkili bir çözüm sunmaya odaklanmaktayız.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Bu cihazınızın performansını ve dayanıklılığını korumanızı sağlayacak bir garantidir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi başta olmak üzere işlemlerimizin tamamı deneyimli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Her adımda kalite ve hassasiyet gözetilerek telefonlarınızın ekranları yeniden hayata döndürülmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla telefonlarınızdaki sorunları gidermek için İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo ile cihazlarınızı bize gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri web sitemizin en alt kısmında yer almaktadır. böylece gönderileriniz güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır.

Apple iPhone 15 Ekran Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 15 Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 15 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 15 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Apple iPhone 15 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Apple iPhone 15 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Apple iPhone 15 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Apple iPhone 15 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemlerin ardından sunduğumuz hizmete duyduğumuz güvenden dolayı ekran değişimi işlemimizi içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Müşterilerimize kesintisiz bir kullanım deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

Apple iPhone 15 Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Apple iPhone 15 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 15 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Apple iPhone 15 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Apple iPhone 15 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı