Apple iPhone 15 Plus ekran değişimi hizmetimiz cihazınızın ekranını sorunsuz bir şekilde yenileme ihtiyacınıza pratik ve güvenilir bir çözüm sunuyor. Ekranınızdaki kusurları gidererek telefonunuzun ilk günkü performansına dönmesini sağlayın.

Apple iPhone 15 Plus Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Apple iPhone 15 Plus ekran değişimi hizmetinde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. İşlem öncesinde sorunun neden ortaya çıktığını anlamak için detaylı bir ön tespit çalışması gerçekleştirilir. Ayrıca müşterilerimizin sorunları da tespiti kolaylaştırmak açısından detaylı bir şekilde dinlenir. Böylece cihazınızın ihtiyaç duyduğu tamiratı eksiksiz bir şekilde sunabiliriz.

Telefon ekranı değiştirilirken her zaman orijinal ve yüksek kaliteli parçalar tercih edilir. Bu cihazınızın performansını ve görüntü kalitesini korumanızı sağlar. Ekran değişimi işlemi uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir böylece telefonunuzun ilk günkü gibi görünmesi ve çalışması sağlanır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz İstanbul’daki merkezimize telefonlarını bizzat getirebilirler veya kargo ile gönderme seçeneğini kullanabilirler. Kargo ile gönderim yapmayı tercih eden müşterilerimiz için gerekli bilgiler web sitemizin alt kısmında yer almaktadır. Bu sayede hızlı ve güvenilir bir hizmet sunarız.

Apple iPhone 15 Plus Ekran Değişimi Fiyatları
Apple iPhone 15 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone 15 Plus ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone 15 Plus orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Apple iPhone 15 Plus cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Apple iPhone 15 Plus ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Apple iPhone 15 Plus camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Apple iPhone 15 Plus Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemlerimizin sonunda size tam bir güvence sunuyoruz. Ekran değişimi işlemine dahil olan parçalara sağladığımız 6 aylık garanti ile cihazınızın uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Apple iPhone 15 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Apple iPhone 15 Plus ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Apple iPhone 15 Plus Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone 15 Plus Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Apple iPhone 15 Plus kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Apple iPhone 15 Plus telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı