Apple Iphone 8 Plus Orji̇nal Kasa Deği̇şi̇mi̇

iPhone 8 Plus kasa değişimi fiyatı 6 ay XİAOMİ TEKNİK servis garantisi ile birlikte 1250 TL‘dir. Darbe alınması sonucu hasar (ezilme, çizilme, yamulma) görmüş olan cihazın kasası orjinal ürün kullanılarak değiştirilmektedir. Kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 8 Plus kasa değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgiler silinmez. Her şey olduğu gibi kalır. Cihazınız ise 6 ay XİAOMİ TEKNİK imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Kategori: iPhone Kasa Değişimi

iPhone 8 Plus Kasa Değişimi

iPhone 8 Plus kasası darbe alma, yere düşme ya da üzerine istemsiz uygulanan baskılar sonrasında hasar görebilir. Bununla birlikte zamanla çizilme ve renk solması yaşanabilir. Cihazınızın kasası bu nedenlerden dolayı kırıldı, yamuldu veya benzeri hasarlar yaşadı ise çözüm yolu kasa değişiminin yapılmasıdır. iPhone 8 Plus kasa değişimi fiyatı 6 ay XİAOMİ TEKNİK servis garantisi ile birlikte 1250 TL‘dir.

  1. Kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
  2. Orjinal ürün kullanılır.
  3. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Kasa değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında 3 (üç) iş günüdür.
  5. Teknik servis odamız tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

iPhone 8 Plus ekran değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğinizde ise 6 ay  XİAOMİ TEKNİK imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

XİAOMİ TEKNİK Adres Bilgileri

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. XİAOMİ TEKNİK ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun kasası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 8 Plus kasa değişimi hakkında aklınıza takılan tüm sorular için servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı