Apple iPhone SE 2 batarya değişimi hizmetimiz kampanyalarla devam ediyor. Ücretsiz kargo ve 6 aylık garanti kampanyamız hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Çalışması

Cihazların ayarlar kısmından pil ömrünü görebilirsiniz. Pil ömrünü öğrenmek için telefonun cihaz sağlığı kısmına gelerek bakabilirsiniz. iPhone SE 2 batarya değişimi bu oranlara baktıktan sonra kolayca firmamızda yapılabilir.

iPhone marka cihazlarınızda eğer İOS güncelse cihazınızın pil ömrünü görebilirsiniz. iPhone, İOS’un yeni sürümlerinde de pil sağlığını kontrol etmeniz için bu özellik kullanıcılarına sunmuştur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

iPhone SE 2 batarya değişimi zamanı geldiğini cihazın şarj süresinin eskisi kadar yetmediğini anladığınız zaman yapabilirsiniz. Şarj etmenize rağmen cihaz %100 şarj oldu olarak görünse de uzun kullanım süresinden sonra %85 bir oranda batarya pil ömrü sağlar.

iPhone SE 2 batarya değişimi ne zaman yapılması gerektiğini merak eden kullanıcılar bu durumlara dikkat ederek şarj süresinin eskisine nazaran ne kadar süre yettiğine bakarak değiştirebilirler.

Budak GSM olarak firmamızda batarya değişim işlemi kolaylıkla uzman kadromuzda yer alan alanında tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından hijyenik servis ortamında gerçekleşmektedir.

Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Apple iPhone SE 2 ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Apple iPhone SE 2 telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir
Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Fiyatları
Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Apple iPhone SE 2 batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Apple iPhone SE 2 orijinal batarya değişimi için temin edilir
 • Apple iPhone SE 2 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Apple iPhone SE 2 modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Apple iPhone SE 2 bataryası ile size teslim edilir

Apple iPhone SE 2 Batarya Değişimi Fiyatları

Apple iPhone SE 2 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle Apple iPhone SE 2 tamiri için iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi, Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Apple iPhone SE 2 model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Apple iPhone SE 2 için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı