Apple İPhone X Orji̇nal Batarya Deği̇şi̇mi̇

iPhone X Batarya değişimi fiyatı 6 ay XİAOMİ TEKNİK servis garantisi ile birlikte 450 TL‘dir.  Orjinal ürün kullanılarak değiştirilmektedir. Kasa değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 45 dakika içerisinde yapılmaktadır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone x  Batarya değişimi sonrasında telefon içerisinde bulunan bilgiler silinmez. Her şey olduğu gibi kalır. Cihazınız ise 6 ay XİAOMİ TEKNİK imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir ki bu sayede kasa ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan herhangi bir teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Kategori: iPhone Ekran Değişimi

iPhone x Batarya Değişimi

iPhone X batarya değişimi . Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Batarya değişimi süresi teknik servisimize gelindiğinde 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

  1. iPhone x batarya değişimi sonrasında şarj süresi ilk günkü haline geri döner.
  2. Orjinal  batarya kullanılır.
  3. Telefon içerisinde bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez.
  4. Batarya değişiminin yapıldığı teknik servis odası tamamen sterilize dilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulur.

iPhone X batarya değişimi sonrasında cihazınızı dilediğiniz kadar test etme ve herhangi bir beğenmeme durumunda ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır. Onay verdiğinizde ise 6 ay  XİAOMİ TEKNİK imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte size teslim edilir. Garanti kartınız sayesinde Batarya ile ilgili kullanıcı hatası dışında yaşanılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Hangi Durumlarda Batarya Değişimi Yapılır

Her bataryada olduğu gibi iPhone cihazlarının da bir kullanım sayısı ve ömrü bulunmaktadır. Bu sayı ve ömür azaldıkça batarya dayanıklılık süresi de azalmaya başlar. İlk zamanlar bir kaç gün giden şarj, zamanla saat bazına kadar inebilmektedir. Peki batarya değişimi hangi durumlarda yapılır ?

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

  1. Cihazın bataryası aşırı ısınma ve benzeri faktörlerden dolayı şişmiş ise,
  2. Şarj yüzdesi yüksek seviyelerden birden düşük seviyelere iniyorsa,
  3. Telefonla konuşurken cihaz kapanıyorsa,
  4. Herhangi bir uygulama kullanırken veya oyun oynarken çok hızlı bir şekilde şarj yüzdesi azalıyorsa batarya değişimi yapılması gerekmektedir.

Teknik servisimizde değişim işleri tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmış ve 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulan teknik servis odamızda cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak APPLE teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

XİAOMİ TEKNİK Adres Bilgileri

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. XİAOMİ TEKNİK ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuzun Bataryası uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

iPhone X Batarya değişimi hakkında aklınıza takılan tüm sorular için servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı