Asus Rog Phone 3 Ekran Değişimi Akıllı cihazlarda sık kullanımdan veya hassas üretimden kaynaklanan nedenler ekranların daha çok zarar görmesine neden oluyor. Servis olarak tüm akıllı cihazlarınızın tamir ve ekran değişimlerini yapıyoruz. İhtiyacınız olan işlemleri uzman kadromuz aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Prensip olarak Asus Rog 3 ekran fiyatı veya diğer markaların değişimlerinde orijinal ürün kullanmamıza rağmen daha uygun fiyatlar talep ediyoruz. Ülkenin her yanından tamir ve diğer işlemler için talep alınıyor. Eleman ve malzeme sayısının yeterli olması hizmet verilen ağın daha da büyük olmasına neden oluyor.

Asus Rog Phone 3 Ekran Değişimi Fiyatı

Marka: Asus Rog Phone 3
Yapılacak İşlem: Ekran Değişimi

Servisimize başvurmadan önce en çok merak edilen detayların başında Asus Rog Phone 3 ekran cam fiyatı gibi konular gelir. Her zaman uygun fiyata hizmet verdiğimizden emin olmalısınız. İşçiliğin en iyisi ve malzemelerin ise orijinal olmasına dikkat ediyoruz. Kullanılması gereken malzemeleri eksilterek veya orijinal olduğundan emin olmadan asla kullanmıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat dışında ek olarak ücret almadan arıza tespiti de yapıyoruz. Arızayı tespit ettikten sonra elemanlarımız bilgi veriyor. Onay vermeden herhangi bir işleme başlanmıyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Asus Rog Phone 3 Ekran Değişimi Süresi

Ekrandan kaynaklanan sorunların tespit edilmesi veya müşteri tarafından dile getirilmesi halinde sorunun net olarak neden kaynaklandığına bakıyoruz. Başka bir arızanın olup olmadığına da bakarak müşterilerimizin eksik bilgi ve hizmet almasını engelliyoruz.

Buna göre ekran ve dışında gelişen bir durum olması halinde onay alarak hemen tamir işlemlerine başlanıyor. Ekip ve donanım sayımızın yeterli olmasından dolayı işlemleri son derece hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz. Çünkü akıllı cihazlar olmadan artık işlem yapılamaz hale gelindiği için işlem sürelerini kısa tutmayı sağlıyoruz.

Aynı şehirde ve servisimize getirilen bir tamir işlemi olduğunda birkaç saat içinde işlemlerini tamamlayarak teslim ediyoruz. Ama elemanlarımızın telefonda görüştükleri ve kargo aldıkları akıllı cihazlarda işlem değişebilir. Gelen kargonun ulaşması, cihazın incelenmesi ve belirlenen işlemler sonucunda tamire başlanması ile süreç yönetiliyor. Yapılan tamirat ve yeniden cihazın yollanması işlemi için ortalama 3 gün süre veriyoruz. Süre sonunda telefon kullanıcısının adresine ulaşmış oluyor.

Kargo İle Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ulaşım ve iletişim ağımızın geniş olmasından dolayı kargo ile gönderimler de fazla oluyor. Alınan kargo servisimize gelir gelmez hemen bilgi veriyoruz. Ardından gereken incelemeleri yerine getiriyoruz. İncelemeler sonunda ise işlem sıralaması yapılıyor. Bu aşamaya kadar herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Asus Rog Phone 3 ekran değişimi fiyatı ile alakalı olarak bilgi veriyoruz. Yapılacak başka işlem olduğunda da aynı şekilde bilgi veriliyor.

Buna bağlı olarak işlem başlatıyoruz. Tamirat veya değişim işlemleri yerine getirildikten sonra ücret alma kısmına geçiyoruz. Kredi kartı veya hesaba havale yolu ile ödeme yapılıyor. Ödemelerden sonra da cihazınız sorunsuz bir şekilde yola çıkıyor. Elemanlarımız tarafından hassas bir şekilde kargoya verilmesi için ayrıca dikkat ediyoruz. Her tamir işlemlerimiz için de 6 ay garanti veriyoruz. Yapılan ve ücreti alınan işlem için sorun yaşamayacağınıza kesin gözü ile bakmalısınız.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekran sıklıkla hasar gören ve son derece önemli olan bir parçadır. Ekibimize gelen hasarların ve sorunların temelinde yatan ise genel olarak görmezden gelmedir. Ekranda renk değişimi olması, oynama veya renkte sorun oluşması veya ekranın kırılması gibi hallerde hemen tamir işlemlerine başlıyoruz. Ekibimiz yeterli donanıma ve gereken parçalara sahip olduğundan dolayı hemen tamir ediyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Asus Rog Phone 3 ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Asus Rog Phone 3 ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Asus Rog Phone 3 ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Asus Rog Phone 3 Ultra ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Asus Rog Phone 3 Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli asus teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

 

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Ekrandegisimi.vip ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 3 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı