Asus ROG Phone 6 batarya değişimi ile telefonunuzdaki batarya – pil sorunlarını kökten çözüyoruz. Eğer siz de çeşitli batarya sorunları ile telefonlarınızı kullanamaz hale geldiyseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Çalışması

Telefonunuzun pil ömrü zamanla azalabilir ve performansında düşüşler görülebilir. Bu durum genellikle sık şarj etme, uzun süreli kullanım ve cihazın yaşlanmasıyla ortaya çıkar. Asus ROG Phone 6 batarya değişimi çalışmamız cihazınızın enerji ihtiyacını karşılamak ve performansını yeniden optimize etmek amacıyla eski bataryanın yeni bir orijinal batarya ile değiştirilmesidir.

Asus ROG Phone 6 batarya değişimi telefonunuzun dayanıklılığını ve günlük kullanımınızı etkileyen önemli bir işlemdir. Pil ömrünün düşmesi, ani kapanmalar ve yavaş şarj olma gibi sorunlar yaşanıyorsa batarya değişimi ile bu sorunlardan kurtulabilir ve cihazınızı uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ayrıca dileyen müşterilerimiz için Asus ROG Phone 6 ekran değişimi de yapıyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Budak GSM olarak Asus ROG Phone 6 batarya değişimi işlemlerimizde uzman ve deneyimli teknik servis ekibimiz görev alır. Tamirat sırasında yalnızca sıfır ve orijinal bataryalar kullanılarak cihazın diğer bileşenlerine herhangi bir müdahalede bulunulmaz. Bu sayede müşterilerimiz herhangi bir veri kaybı ya da performans düşüşü yaşamadan telefonlarını güvenle teslim edebilirler.

Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Piller

Orijinal, sıfır ve Asus ROG Phone 6 modeli ile uyumlu bataryalar kullanarak her müdahalede kaliteyi ön planda tutuyoruz. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Budak GSM olarak batarya değişimi işlemlerimizde, öncelikle sorunun kaynağı ile ilgili detaylı bir çalışma yapmaktayız. Ardından Asus ROG Phone 6 modeline özel çözümler üreterek, cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımızla, sizlere çözüm odaklı ve güvenilir bir hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Asus ROG Phone 6 Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

  • Asus ROG Phone 6 orijinal batarya değişim için temin edilir
  • Asus ROG Phone 6 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
  • Batarya değişimi gereken cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir

Asus ROG Phone 6 Batarya Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İstanbul merkezimizde gerçekleştirilen Asus ROG Phone 6 batarya değişimi işlemlerimizde müşterilerimiz diledikleri takdirde telefonlarını kendileri getirebilecekleri gibi ücretsiz kargo seçeneği ile Türkiye’nin her yerinden gönderim yapabilirler. Ayrıca işlemlerimiz 6 ay garantilidir ve garanti koşullarını sağlayan müşterilere bu süre boyunca teknik destek sunmaktayız.

Asus ROG Phone 6 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 6 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 6 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 6 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 6 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı