Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişimi hizmetimizle cihazınızın sorunlarını çözmek için buradayız. Ekran değişimi gerektiren durumlarda kaliteli ve profesyonel bir hizmet almanız önemlidir. Uzman ekibimiz tecrübesi ve özenle seçilen yedek parçalarıyla cihazınızı güvenle tamir ederken size kesintisiz ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sunuyoruz. Cihazınızı ilk günkü haline döndürmek için bize başvurabilirsiniz.

Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekiple çalışmaktadır. Öncelikle her işlem öncesinde telefonunuzdaki sorunun kaynağını anlamak amacıyla ön tespit çalışmaları yapmaktayız. Bu sayede doğru ve etkili bir çözüm sunmak için gerekli adımları atıyoruz.

Ekran değişimi işlemlerinde cihazların iyi bir şekilde tamir edilmesini sağlamak için orijinal ve kaliteli parçalar kullanmaktayız. Böylece telefonunuzun performansı ve dayanıklılığı ilk günkü gibi korunurken uzun ömürlü bir çözüm sunuyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi sürecinde işi uzman ekibimiz yürütmektedir. Alanında deneyimli ve eğitimli olan ekibimiz titiz bir çalışma ile cihazınızın ekranını yenilemektedir.

Siz de Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişimi için güvenilir ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bize başvurabilir ve cihazınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Sorunlu ekranınızı uzman ellere bırakın telefonunuzun eski performansına kavuşmasını sağlayın.

Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Değişimi
Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 6 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 6 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız müşterilerimizin cihazlarını bize İstanbul’daki merkezimize getirerek ya da kargo ile göndererek kolayca ulaştırabilmesini sağlamaktadır. Kargo bilgileri web sitemizde yer almakta ve süreci daha da kolaylaştırmaktadır.

Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 6 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm ekran değişimi işlemlerimiz sonrasında size güvendiğimizi göstermek adına ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin rahat ve güvende olmasını sağlamaktayız.

Asus ROG Phone 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 6 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 6 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 6 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 6 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 6 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı