Asus ROG Phone 6D ekran değişimi hizmetimizle başarılı bir tamirat hizmeti sunuyoruz. Artık çatlak ekranlarınız sizi endişelendirmeyecek! Profesyonel ekibimiz kaliteli ve güvenilir bir şekilde ekran değişimini gerçekleştirerek cihazınızı ilk günkü performansına kavuşturuyor. Asus ROG Phone 6D’nin unutulmaz deneyimine ara vermeden devam etmek için hemen bize ulaşın!

Asus ROG Phone 6D Ekran Değişimi Çalışması

Asus ROG Phone 6D Ekran Değişimi
Asus ROG Phone 6D Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 6D ekran değişimi işlemlerimiz müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti ön planda tutarak gerçekleştirilmektedir.

İşlem öncesinde telefonunuzdaki sorunun kaynağını anlamak adına ön tespit çalışması titizlikle yapılmaktadır. Bu sayede ihtiyacınıza yönelik doğru çözümü hızlıca sunabilmekteyiz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimizin cihazlarının kalitesini korumak için ekran değişimi sürecinde yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Böylece telefonunuzun performansı ve dayanıklılığı ilk günkü gibi olmaktadır.

Uzman ekibimiz telefonların ekranlarını özenle yenilemektedir. Profesyonel yaklaşımları ve deneyimleri sayesinde işlemler hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlanmaktadır.

Tüm işlemlerimiz sonrasında ekran değişimi işlemine özel olarak 6 aylık garanti sunuyoruz. Bu garanti sayesinde olası durumlarda müşterilerimiz için ek bir güvence sağlamaktayız.

Güvenilir, profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımızla Asus ROG Phone 6D ekran değişimi konusunda ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız. Siz de uzman ekibimizin deneyiminden faydalanmak ve cihazınızı güvenle teslim etmek için bize ulaşabilirsiniz.

Asus ROG Phone 6D Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 6D ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 6D orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 6D cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri kolaylığı ve ulaşılabilirlik açısından telefonlarınızı İstanbul’daki yerimize getirebilir veya güvenli kargo ile bize gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri içeriğin en alt kısmında ve web sitemizde yer almaktadır.

Asus ROG Phone 6D ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 6D camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus ROG Phone 6D Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

 

Asus ROG Phone 6D Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 6D ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 6D Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 6D Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 6D kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 6D telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı