Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişimi hizmetimizle oyuncu telefonunuzu yeniden hayata döndürmenin kolaylığını yaşayın. EKaliteyi uygun fiyatlarla bir araya getiren bu hizmetimizle oyun deneyiminize kesintisiz devam ederken cebinizi de koruyacaksınız.

Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Değişimi Çalışması

Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişimi hizmetimizde sorunsuz ve etkili bir çözüm sunmak için titizlikle çalışıyoruz. İşlem öncesinde telefonunuzdaki sorunun kaynağını tespit etmek adına ön değerlendirme yapıyoruz. Böylece size en uygun ve hızlı çözümü sunabilmek için adım adım ilerliyoruz.

Ekran değişimi sırasında kaliteden ödün vermeden orijinal ve güvenilir parçalar kullanıyoruz. Bu sayede telefonunuzun orijinal performansını koruyarak uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunuyoruz. Uzman ekibimiz tecrübesi ve bilgisiyle ekran değişimi işlemlerini özenle gerçekleştiriyor size güven veren sonuçlar elde ediyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişimi hizmetimizle uzman ekibimiz ve kaliteli parçalarımızla telefonunuzun ekranını adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Size özel çözümlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla teknoloji dünyasında kesintisiz bir yolculuğa çıkmanız için buradayız.

Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Değişimi
Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Değişimi

Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 6D Ultimate orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 6D Ultimate cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle telefon ekranlarını yenilemek için bize İstanbul’daki ofisimize getirebilir veya kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri web sitemizde yer almakta ve size kolay bir iletişim ve gönderim imkanı sunmaktadır.

Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 6D Ultimate camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında siz değerli müşterilerimize güvenle telefonlarınızı kullanabilmeniz için ekranı içeren 6 aylık bir garanti sağlıyoruz. Bu garanti işlemlerimizin kalitesine olan inancımızın bir göstergesidir ve sizin için ekstra bir güvence unsuru oluşturur.

Asus ROG Phone 6D Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 6D Ultimate ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 6D Ultimate Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 6D Ultimate Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 6D Ultimate kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 6D Ultimate telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı