Asus ROG Phone 7 batarya değişimi çalışmalarımız, ücretsiz kargo kampanyamız ve tüm tamir hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Çalışması

Asus ROG Phone 7 batarya değişimi yaptırırken dikkat edilmesi gereken birçok durum bulunmaktadır. Batarya değişimleri tamamen telefonun açılmasıyla gerçekleştirilmektedir. Bu durumda bazı zamanlarda telefonun diğer donanımlarına zarar veren durumlar arasında yer almaktadır. Özel aletlerle gerçekleşen batarya değişim işlemleri ile yeni bataryanıza birkaç saat içerisinde kavuşmanız mümkündür.

Batarya değişimi yapılırken kaliteli ve orijinal batarya kullanılması da son derece önemli konular arasında yer almaktadır. Budak GSM firmamızda ön plana çıkan servislerde yapılacak olan batarya değişimleri hem güvenilir hem de uygun fiyatlı olmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ortalama birkaç saat içerisinde sonuçlanan batarya değişim işlemleri ile yeni bataryanızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Asus ROG Phone 7 ekran değişimi işlemlerimizi de deneyerek telefonunuzu baştan aşağı yenileyebilirsiniz.

Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Asus ROG Phone 7 ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Asus ROG Phone 7 telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir
Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 7 Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 7 orijinal batarya değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 7 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Asus ROG Phone 7 modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Asus ROG Phone 7 bataryası ile size teslim edilir

Asus ROG Phone 7 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 7 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 7 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 7 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı