Firmamız, Asus ROG Phone 7 ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından sunulan bir hizmet sunmaktadır. İnceleme, onarım ve değişim sürecinde, en yüksek kalite standartlarını koruruz ve orijinal parçalar kullanırız.

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz, Asus ROG Phone 7 kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sunmak için özenle çalışmaktadır. Ekran değişimi işlemine başlamadan önce, uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede, cihazınızın tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu tespit eder ve en etkili çözümü sağlarız.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken, orijinal parçaların kullanımı bizim için önemlidir. Yüksek kaliteli ve orijinal ekran parçalarıyla çalışarak, telefonunuzun performansını ve görüntü kalitesini yeniden kazanmanızı sağlarız. Size en iyi deneyimi sunmak için her adımda titizlikle çalışırız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz, telefonunuzun ekranını özenle yenileyerek, kusursuz bir sonuç elde etmenizi sağlar. Her aşamada kalite standartlarını koruyarak, size en iyi sonucu sunarız.

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 7 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 7 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 7 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Asus ROG Phone 7 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 7 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus ROG Phone 7 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda, Asus ROG Phone 7 ekran değişimi sonrası güvence altında olmanızı sağlamak için 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti süresi boyunca, değiştirilen ekranın herhangi bir sorunu ortaya çıkarsa, ücretsiz olarak onarım hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak ve cihazınızın sorunsuz çalışmasını sağlamak bizim için önemlidir.

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 7 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 7 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 7 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 7 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı