Asus ROG Phone 7 Ultimate ekran değişimi hizmetimizle, telefonunuzun mükemmel performansını yeniden kazandırıyoruz. Ekranınızın zarar görmesi can sıkıcı olabilir, ancak endişelenmeyin, uzman ekibimiz en kaliteli ve orijinal yedek parçalar kullanarak ekranınızı sorunsuz bir şekilde değiştiriyor. Size sadece kusursuz bir görüntü sunmakla kalmayıp, aynı zamanda satış sonrası hizmetlerimizle de tam bir memnuniyet garantisi veriyoruz. Asus ROG Phone 7 Ultimate ekran değişimi hizmetimizle, telefonunuzun ömrünü uzatın ve heyecan verici oyun deneyimlerinize kusursuz bir şekilde devam edin.

Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız, Asus ROG Phone 7 Ultimate telefonlarının ekran değişim işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirmektedir. İşlem öncesinde, uzman ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışmaları yapılarak, telefonunuzun tam ihtiyaçlarını belirleriz. Bu sayede, ekran değişimi işlemi sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadan, hızlı ve etkili bir şekilde sonuç alırız.

Asus ROG Phone 7 Ultimate telefonlarının ekran değişimi işlemlerinde orijinal parçalar kullanmaktayız. Müşterilerimizin en iyi deneyimi yaşaması ve telefonlarının ilk günkü gibi performans sergilemesi bizim önceliğimizdir. Bu nedenle, yalnızca orijinal yedek parçalarla çalışarak, kaliteli ve dayanıklı sonuçlar elde etmeyi hedefliyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemleri, uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz, telefonunuzun hassas bileşenlerini özenle yenileyerek, kusursuz bir sonuç elde etmeyi amaçlar. Bu sayede, Asus ROG Phone 7 Ultimate’nin yenilenmiş ekranıyla, net ve canlı görüntülerin keyfini sürersiniz.

Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 7 Ultimate ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 7 Ultimate orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 7 Ultimate cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Asus ROG Phone 7 Ultimate ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 7 Ultimate camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel
Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız, sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenle, Asus ROG Phone 7 Ultimate telefonunuzun ekran değişimi işleminden sonra size ek bir güvence sunuyoruz. İşlem sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti vererek, telefonunuzun yeni ekranının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Asus ROG Phone 7 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 7 Ultimate ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 7 Ultimate Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 7 Ultimate Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 7 Ultimate kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 7 Ultimate telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı