Asus ROG Phone 8 batarya değişimi çalışmalarımızda telefonlarınız ile uyumluluk sorunu yaratmayan, orijinal ekranlar kullanarak işlem yapıyoruz. Bu sayede telefonunuzun pil verimliliğini sıfırlayarak adeta telefonunuzu sıfır ayarına getiriyoruz.

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Çalışması

Asus ROG Phone 8 akıllı telefonlarla ilgili en bilinen sorunlardan biri de pillerinin hızla bitmesidir. Bu sorun, pilin ömrü bitmeye başladığında veya pil şişmeye başladığında ortaya çıkar.

Budak GSM’de çalışan kalifiye ve deneyimli Asus teknisyenleri, temel teknik servis ortam koşullarının karşılandığı alanlarda, benzersiz üretim teknisyeni ekipmanı ve orijinal ürün kullanarak batarya değişim işlemlerini gerçekleştirirler.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Budak GSM teknik serviste Asus ROG Phone 8 batarya değişimi için ortalama değiştirme süresi 45 dakika ile 1 saat arasında olup, 2 taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanmak isterseniz bu süre sadece 3 (üç) iş günüdür.

Asus ROG Phone 8 pil sorununun en yaygın iki nedeni pil ömrünün zamanla bozulmaya başlaması veya pilin şişmesidir. Batarya değişiminin yapılması her iki problemin de kesin çözümü olacaktır.

Bu akıllı cihazın pilinin de diğer piller gibi belli bir ömrü vardır. Bu ömrü tamamladığında artık işlevini yitirir. Asus ROG Phone 8 batarya değişimi fiyatları ne kadar öğrenmek istiyorsanız bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin tamamı Budak GSM olarak 6 aylık garanti kapsamındadır. Bu garanti ile birlikte olası bütün sorunlarda bizlerden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Asus ROG Phone 8 ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Asus ROG Phone 8 telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 8 Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 8 orijinal batarya değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 8 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Asus ROG Phone 8 modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Asus ROG Phone 8 bataryası ile size teslim edilir

Asus ROG Phone 8 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 8 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 8 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı