Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlemlerimiz sayesinde telefonlarınızdaki fonksiyon kayıplarının önüne geçiyoruz. Detaylar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Çalışması

Günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen telefonlar zaman içinde çeşitli sorunlarla karşılaşabilir. Asus ROG Phone 8 ekran değişimi özellikle ekranın çeşitli sebeplerle zarar gördüğü durumlarda yapılması gerekir. Fiziksel hasar, çatlaklar veya fonksiyon kaybı ekran değişimi işlemini gerektirir. Ayrıca bazı problemler sonucunda da ekran değişimi yapılması gerekebilir.

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi gerektiren durumlardan bazıları;

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

 • Asus ROG Phone 8 model telefonun ekranının yere düşerek kırılması, çatlaması
 • Asus ROG Phone 8 ekranında dokunmatik hassasiyetinin bozulması
 • Asus ROG Phone 8 ekranında sarı lekelerin ortaya çıkması
 • Asus ROG Phone 8 ekranında renkli çizgilerin görülmeye başlaması
 • Sıvı teması nedeniyle Asus ROG Phone 8 ekranının işlevini yitirmesi

Budak GSM olarak Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlemlerini titizlikle gerçekleştiren uzman teknik servis ekibimize güvenebilirsiniz. Alanında başarılı uzmanlarımız sadece sıfır ve orijinal ekranları kullanarak telefonunuzun ilk günkü performansına kavuşmasını sağlar.

Telefonunuzdaki ekran değişimi sırasında diğer bileşenlere müdahale etmeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu sayede herhangi bir veri kaybı ya da performans düşüşü yaşamazsınız. İstanbul’daki merkezimize bizzat gelerek veya ücretsiz kargo seçeneğimizle Türkiye’nin her yerinden telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlemlerimizde kullandığımız orijinal, sıfır ekranlarla birlikte 6 ay garantimiz siz değerli müşterilerimize güvence sunar. Garanti kapsamında olan müşterilerimize bu süre zarfında profesyonel destek sağlıyoruz.

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 8 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 8 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Asus ROG Phone 8 model telefonlardan uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Asus ROG Phone 8 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 8 camı
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 dokunmatik teknolojisi
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 iç bileşenleri
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 panel

Asus ROG Phone 8 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Asus ROG Phone 8 tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 8 Teknik Servis Telefon Numarası

Asus ROG Phone 8 telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 8 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 8 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı