Asus ROG Phone 8 Pro batarya değişimi fiyatlarımız ve işlem süreçleri hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Çalışması

Başlangıçta birkaç gün için yeterli olan şarj zaman içerisinde birkaç saate kadar düşebilir. Örnek olarak telefonun 500 şarjından sonra. Büyük firmaların yaptığı araştırmalara göre bataryaların ömrü ortalama 500’den şarjdan sonra bitmeye başlamaktadır.

Bunların yanı sıra elbette aşırı ısınma telefonu şarjda bırakmak ve orijinal olmayan şarj cihazları kullanmak pilin şişmesine neden olabilir. Telefon bir anda şarj oluyorken bir anda şarj seviyesi düşebilir. Yani şarj yüzdesi aniden yüksek yüzdelerden düşük yüzdelere düşebilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Oyun oynamayı seviyorsanız eğer oyun oynama anında cihazınızda aşırı ısınma yaşayabilirsiniz. Bu durumları yaşıyorsanız eğer akıllı telefonla konuşurken cihazınız aniden kapanabilir. Bu arızaların tek çözümü Asus ROG Phone 8 Pro batarya değişimi işlemini yapmanız olacaktır. Hem çok yüksek maliyetli değildir hem de süre olarak çok uzun süre ayırmanızı gereken bir işlem değildir.

Budak GSM firmamızı müşteri odaklı yaklaşımı ile yalnızca batarya değişim işlemleriniz için değil cihazınızda yaşadığınız tüm problemler için tercih edebilirsiniz. Asus ROG Phone 8 Pro batarya değişimi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

6 aylık garanti kampanyamız devam ediyor. Bu süre boyunca destek almak için bizimle iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Asus ROG Phone 8 Pro ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Asus ROG Phone 8 Pro telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 8 Pro orijinal batarya değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 8 Pro cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Asus ROG Phone 8 Pro modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Asus ROG Phone 8 Pro bataryası ile size teslim edilir

Asus ROG Phone 8 Pro Batarya Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Pro batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 8 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 8 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı