Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlemleri Asus teknik servisi olarak uzman kadromuz tarafından özenle gerçekleştirilmektedir. Detaylar ve diğer konular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzdaki görüntü sorunları veya hasarlı ekranlar kullanıcı deneyiminizi olumsuz etkileyebilir. Özellikle bazı ekran sorunları telefonun tamamen kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir. İşte Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi gerektiren durumlardan bazıları;

 • Asus ROG Phone 8 Pro model telefonun ekranının yere düşerek kırılması, çatlaması
 • Asus ROG Phone 8 Pro ekranında dokunmatik hassasiyetinin bozulması
 • Asus ROG Phone 8 Pro ekranında sarı lekelerin ortaya çıkması
 • Asus ROG Phone 8 Pro ekranında renkli çizgilerin görülmeye başlaması
 • Sıvı teması nedeniyle Asus ROG Phone 8 Pro ekranının işlevini yitirmesi

Alanında uzmanlaşmış teknik ekibimiz tarafından yürütülen Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlemlerinde yalnızca sıfır ve orijinal ekranlar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun orijinal performansına kavuşmasını sağlıyoruz. Ayrıca ekran değişimi sırasında diğer bileşenlere herhangi bir müdahalede bulunulmadığı için veri kaybı ya da performans kaybı gibi sorunlarla karşılaşma riski ortadan kalkmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Her bir ekran değişimi öncesinde sorunun kaynağını belirlemek adına detaylı bir çalışma yapıyoruz. Ardından soruna özgü çözümler üreterek telefonunuzun ilk günkü performansına geri dönmesini sağlıyoruz.

İstanbul merkezli teknik servisimiz müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla telefonlarını kendileri getirebilecekleri gibi Türkiye’nin dört bir yanından ücretsiz kargo seçeneği ile gönderim yapma imkanı da sunmaktadır.

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlemlerimizde kullanılan orijinal sıfır ve modele uyumlu ekranlar 6 ay garantimiz kapsamındadır. Bu garantili bileşenler müşterilerimize güvenli bir kullanım sunmaktadır. Garanti koşullarını sağlayan müşterilerimize bu süre zarfında destek sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus ROG Phone 8 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus ROG Phone 8 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Asus ROG Phone 8 Pro model telefonlardan uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus ROG Phone 8 Pro camı
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 Pro dokunmatik teknolojisi
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 Pro iç bileşenleri
 • Orijinal Asus ROG Phone 8 Pro panel

Asus ROG Phone 8 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Asus ROG Phone 8 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Asus ROG Phone 8 Pro tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi Yapan Asus ROG Phone 8 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Asus ROG Phone 8 Pro telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus ROG Phone 8 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus ROG Phone 8 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus ROG Phone 8 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 1 Average: 5]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı