Asus Zenfone 10 ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ekranını ilk günkü gibi parlak ve sorunsuz bir şekilde değiştiriyoruz. Kaliteli ve orijinal ekranlarımızla müşterilerimize güvenilir çözümler sunuyoruz.

Asus Zenfone 10 Ekran Değişimi Çalışması

Telefon ekran değişimi işlemimiz profesyonel bir yaklaşımla gerçekleştirilmektedir. İşlem öncesinde uzman ekip tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki hasarın tam boyutunu belirleriz ve doğru çözümü sağlamak için gerekli adımları planlarız.

Telefonların ekranlarını değiştirirken yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu telefonunuzun özgün performans ve görüntü kalitesini korumasını sağlar. Orijinal parçaların kullanımı uzun ömürlü ve güvenilir bir ekran deneyimi sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Asus Zenfone 10 ekran değişimi işlemlerimiz deneyimli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Teknolojiye hakim eğitimli personelimiz en yeni ekipmanları kullanarak ekranınızı güvenli bir şekilde yeniler ve telefonunuzu ilk günkü haline getirir.

Asus Zenfone 10 Ekran Değişimi
Asus Zenfone 10 Ekran Değişimi

Asus Zenfone 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus Zenfone 10 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus Zenfone 10 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus Zenfone 10 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımızla telefonlarınızın sorunsuz bir şekilde bize ulaşmasını sağlamak için özen gösteriyoruz.

Asus Zenfone 10 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus Zenfone 10 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus Zenfone 10 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveni bizim için önemlidir bu nedenle yapılan değişimlerde kalitemize olan inancımızla garanti desteği sağlamaktayız.

Asus Zenfone 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus Zenfone 10 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus Zenfone 10 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus Zenfone 10 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus Zenfone 10 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus Zenfone 10 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı