Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa Değişimi

Bilgilendirme

Uzman teknik servis personeli tarafından tahmini 60 dk süre içerisinde Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) kasa değişimi sorunsuz şekilde tamir veya değişimi yapılmakta olup %100 orjinal parça kullanılmaktadır.Cihazınızın tüm testleri uzman ekibimiz tarafından yapılmakta olup ilk günkü performansına eriştirilip beğeni ve hizmetinize sunulmaktadır.

Kasası ezik içik & bozuk cihazınız servisimizde yüksek teknoloji cihazlar ve uzman teknisyenler tarafından arıza tespit programına tabi tutulur.

Cihazınız sökülüp arıza tespiti yapıldıktan sonra, kulaklık mikrofon kasa ve ekran temizlikleri özel olarak yapılır.

Kasa değişimi sonrası cihazınız ilk gün ki gibi olacaktır.

Değiştirilen Kasa orijinal ve garantidir.

İçerik Rehberi

WhatsApp Destek Hattı

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa Değişimi ücreti 150Tl’dir.

Kasa Değişim Süresi

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa Değişimi, mağazamızda yoğunluğa bağlı olarak 30- 60 dakika arasında sürebilmektedir.

İstanbul dışındaysanız cihazınızı kargo ile gönderip kasa değişimi yaptırabilirsiniz

Kasa değişimi tamamlanan cihazınız aynı gün kargoya teslim edilir

Dilerseniz Şubemize gelip cihazınızı tamiri yapılırken izleyebilir testleri yapılan cihazınızı kontrol edip teslim alabilirsiniz.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa değişimi gibi durumlarda cihazınıza XİAOMİ teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz arıza tespiti ve fiyatlandırma yapılmaktadır.

Kargo Ücreti ve Süresi

Kargo ücreti firmamıza ait olup şubemize kasa değişimi için gelen cihazların onarım sonrası testi yapıldıktan sonra aynı gün içinde kargoya verilmektedir.

Bilgilerim Zarar Görür mü?

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa Değişimi veya herhangi bir donanımsal problemlerde cihaz içinde ki bilgilerle alakalı bir işlem yapılmamaktadır. Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) kasa değişimi sonrası bilgileriniz zarar görmeyecektir.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp: 05437877436

DİKKAT:Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat:2 No:209, 34116 Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Xiaomi Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 406864844 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) İLE İLGİLİ YAPTIĞIMIZ DİĞER İŞLEMLER

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Ekran Değişimi.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Soket Değişimi.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kasa Değişimi.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Batarya Değişimi.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Entegre Değişimi .

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Cam Değişimi.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Kulaklık Mikrofon Zil buzzeri.

Asus Zenfone 3 Deluxe (ZS570KL) Yazılım Program Günceleme,

Önceki yazı
Xiaomi Mix 2 Kasa Değişimi
Sonraki yazı
Zte Blade A910 Kasa Değişimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı