Asus Zenfone 9 batarya değişimi çalışmalarımızla ilgili detaylara ulaşmak için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Çalışması

Mobil cihazlar kullanıldıkça bataryalarının ömür süreleri de buna paralel olarak tükenmeye başlar. Mobil cihaz bataryalarının ömürlerinin tükenmesinde iki önemli faktör öne çıkmaktadır. İlki bataryaların gereğinden fazla şarjda bekletilmesi ikincisi ise cihazların orijinal olmayan yan sanayi aletler ile şarj edilmesidir.

Bataryanızı günlük şarj süresini ikiye çıkarmışsanız ya da şarj oranı yüzdesel olarak çabuk düşmeye başladıysa bataryanın değişim süresi gelmiş demek olabilir. Mobil cihazın ömrü kısalan bataryası ile kullanmaya devam edilmesi durumunda bataryada şişkinlik oluşturabilir ve şişen batarya ekrana baskı yaparak ekran görüntüsünde bozulmaya sebep olabilir. Bu sebeple bataryanızdaki değişimi takip etmelisiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonun batarya değişimi, alanında uzman ve bununla ilgili her türlü donanıma sahip profesyonel Asus teknisyen ve çalışanları tarafından yapılmaktadır. Asus Zenfone 9 batarya değişimi işlemlerinde 6 ay olan garanti kapsamı içinde olan ve kullanıcı kaynaklı olmayan arızalar yetkili servis tarafından ücretsiz değiştirilmektedir.

Değişim taleplerinde teslim işlemleri elden ya da kargo şeklinde yapılabilir. Dilerseniz kendiniz elden götürüp kısa sürede işleminizi yapabileceğiniz gibi dilerseniz de Budak GSM’e kargo ile cihazınızı gönderebilirsiniz. Tüm kontrolleri yapılıp tekrar tarafınıza kargo olarak cihazınız gönderilir.

Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Fiyatları
Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Yaparken Kullandığımız Pillerin Özellikleri

 • Asus Zenfone 9 ile uyumlu piller kullanılır
 • Piller ilerleyen dönemlerde herhangi bir şekilde Asus Zenfone 9 telefonunuzda enerji sorununa yol açmaz
 • Pillerin tamamı A++ kalitededir

Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus Zenfone 9 Batarya değişimi işlem kısaca aşamaları şu şekildedir;

 • Asus Zenfone 9 orijinal batarya değişim için temin edilir
 • Asus Zenfone 9 cihazınızdaki pil sorunu ve altta yatan faktör tespit edilir
 • Batarya değişimi gereken Asus Zenfone 9 modeli cihazlarınız teknik ekibimiz tarafından aynı gün tamir edilir ve sıfır Asus Zenfone 9 bataryası ile size teslim edilir

Asus Zenfone 9 Batarya Değişimi Fiyatları

Asus Zenfone 9 batarya değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Batarya Değişimi Yaptırmak İçin Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek batarya değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri kullanarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus Zenfone 9 Cihazının Ücretsiz Kargo İle Gönderimi;

Asus Zenfone 9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus Zenfone 9 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Asus Zenfone 9 model telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Budak GSM olarak Asus Zenfone 9 için verdiğimiz diğer hizmetler;

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı