Asus Zonfone 9 ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun yıpranmış ekranını taptaze bir görünüme kavuşturuyoruz. Uzman teknisyenlerimiz uzun yıllardır edindikleri deneyimle Asus Zonfone 9’unuzun ekranını yenileyerek size ilk günkü gibi bir deneyim sunuyorlar.

Asus Zonfone 9 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşanan herhangi bir hasar veya kusur kullanım deneyiminizi olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle ekran değişimi ihtiyacı duyduğunuzda uzman ekibimiz titizlikle işe koyulur. İşlem öncesinde telefonunuzda ön tespit çalışması gerçekleştirerek sorunun altta yatan nedenini belirler ve size en doğru çözümü sunarız.

Ekran değişimi işlemi sırasında kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Orijinal parçalar kullanarak telefonunuzun ekranını en iyi şekilde yenileriz ve size uzun ömürlü bir çözüm sunarız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Asus Zenfone 9 Ekran Değişimi
Asus Zenfone 9 Ekran Değişimi

Asus Zonfone 9 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Asus Zonfone 9 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Asus Zonfone 9 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Asus Zonfone 9 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

İstanbul’da yer alan merkezimize telefonunuzu getirerek ya da kargo yoluyla bize göndererek kolayca ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle ekran değişimi hizmetimizi güvenilir ve pratik bir şekilde sunuyoruz. Teknolojik sorunlarınızı bizimle paylaşın sizin için en iyi çözümleri sunalım!

Asus Zonfone 9 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Asus Zonfone 9 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Asus Zonfone 9 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Uzman ekibimiz titiz ve profesyonel çalışmasıyla telefonunuzu ilk günkü gibi canlandırır ve size güven verir. İşlem sonrasında ekranı içeren 6 aylık garanti vererek herhangi bir olası sorunda yanınızda olduğumuzu gösteririz.

Asus Zonfone 9 Ekran Değişimi Fiyatları

Asus Zonfone 9 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Asus Zonfone 9 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Asus Zonfone 9 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Asus Zonfone 9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Asus Zonfone 9 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı