Bükülen telefonu düzeltme nasıl yapılır en çok araştırılan konuların başında geliyor. Günümüzde, akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Ancak zaman zaman kazalar sonucu cihazlarımız hasar görebilir. Bu hasarın bir şekli, telefonun bükülmesidir. Telefonunuzun bükülmesi, cihazın işlevselliğini etkileyebilir ve hatta kullanılamaz hale gelebilir. Bu makalede, telefonunuzu düzeltmek için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler sayesinde firmamız tüm işlemleri hızlı olarak sağlamaktadır.

Neden Telefon Bükülür?

Bükülen Telefonu Düzeltmek
Bükülen Telefonu Düzeltmek

Telefonların bükülmesinin birçok nedeni vardır. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Telefonlar çoğu zaman kazalar sonucu hasar görür. Cihazınız bir yere düşerse veya sert bir şekilde darbe alırsa, telefonunuzun bükülmesi mümkündür.
  • Bazı telefonlar, yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında bükülebilir. Özellikle sıcak bir ortamda uzun süre kalındığında bu durum ortaya çıkabilir.
  • Nadir de olsa, telefonların üretim sürecinde hatalar olabilir. Bu hatalar telefonunuzun bükülmesine neden olabilir.

Ayrıca tüm bükülen telefonlar için firmamız ile iletişime geçerek düzeltme işlemlerinin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Aslında bükülen telefonu düzeltme yöntemlerinden birkaç çeşit vardır. Bu yöntemler, telefonunuzun ne kadar büküldüğüne, hangi modele sahip olduğunuza ve hasarın nedenine bağlıdır. Bu nedenle işlem yapmadan önce firmamızla iletişime geçerek telefonun ne denli hasar aldığını gözlemlememizi talep etmelisiniz.

Telefonunuzu El İle Düzeltme

Bükülen telefonu düzeltme için ilk yöntem, elinizle hafifçe bükülmüş kısımların düzeltilmesi olabilir. Bu yöntem, telefonunuzda hafif bir bükülme varsa işe yarayabilir. Ancak bu yöntem, telefonunuzda daha fazla hasara neden olabileceği durum için dikkatli kullanılmalıdır. Aşağıdaki adımları takip ederek telefonunuzu elinizle düzeltebilirsiniz.

  • Telefonu ters çevirin, böylece bükülmüş kısım üste gelecektir.
  • Bükülmüş kısmı hafifçe bastırın ve diğer elinizle telefonun diğer tarafını tutun.
  • Yavaşça bükülmüş kısmı düzleştirin. Eğer telefonunuzun ekranı hasar görmüşse, bu yöntemi kullanmaktan kaçının.

Bükülen telefonu düzeltme işlemleri için yukarıdaki yöntemlerin hiçbiri işe yaramadıysa, profesyonel yardım almanız gerekebilir. Profesyonel tamir servisimiz telefonunuzu düzeltmenin birçok farklı yolunu kullanabilir. Bu nedenle bizimle iletişime geçerek sorunun çözümlenmesi için talepte bulunabilirsiniz.

Yetkili Servise Danışın

Bükülen Telefonu Düzeltme
Bükülen Telefonu Düzeltme

Son olarak telefonunuzun garanti kapsamında olup olmadığını kontrol edin. Eğer garanti kapsamındaysa, telefonunuzu ücretsiz olarak tamir edebiliriz. Garanti kapsamında olmadığı durumlarda, telefon tamir servisimizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Uygun fiyatlı olarak yardımcı olmaktayız.

Isıtma işlemi: Telefonunuzu yüksek sıcaklıklara maruz bırakarak bükülmüş kısmı düzleştirebilirler.

WhatsApp Destek Hattı

Presleme işlemi: Telefonunuzu özel ekipmanlar kullanarak düzleştirebilirler.

Değiştirme işlemi: Telefonunuzun bükülmüş kısmını tamir edemeyen tamir servisimiz kolaylıkla bükülen parçaları değiştirerek telefonunuzu tamir edebilir. Yapılan tamir ve takılan parçalar garanti kapsamında yapılır.

Profesyonel olarak hizmet veren firmamız, tüm bozulan ve eğilen telefonların düzeltme ve tamiri konusunda uygun fiyatlı olarak avantaj sağlar. Ayrıca Telefon parçalarının değiştirilmesi ve yedeklenmesi konusunda da yardımcı olmaktadır. Bükülen telefonu düzeltme işlemleri için servisimizden destek alabilirsiniz.

Önceki yazı
iPhone Özel Numara Engelleme
Sonraki yazı
Ümraniye Cep Telefonu Tamiri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı