Casper VIA E30 Plus ekran değişimi hizmetimiz ile telefonlarınızı çok uygun fiyatlara yeniletebilmeniz mümkün! Artık kırık ekranlarınızla uğraşmak zorunda değilsiniz. Size özel ekran değişimi çözümlerimizle akıllı telefonunuzun ilk günkü performansına ve görüntü kalitesine kavuşabilirsiniz.

Casper VIA E30 Plus Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Casper VIA E30 Plus ekran değişimi konusunda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde uzman ekip tarafından titiz bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzdaki diğer bileşenlerin durumu değerlendirilerek en uygun çözüm belirlenir.

Ekran değişimi sürecinde orijinal parçaların kullanımına büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin telefonları yalnızca güvenilir ve kaliteli ekranlarla yenilenir. Böylece telefonunuzun performansı ve görüntü kalitesi ilk günkü gibi olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz ekran değişimi sonrasında telefonlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Herhangi bir arıza veya sorun durumunda garantimiz kapsamında ücretsiz destek sağlamaktan mutluluk duyarız.

Casper VIA E30 Plus Ekran Değişimi
Casper VIA E30 Plus Ekran Değişimi

Casper VIA E30 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper VIA E30 Plus ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Casper VIA E30 Plus orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Casper VIA E30 Plus cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Casper VIA E30 Plus ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Casper VIA E30 Plus camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Casper VIA E30 Plus Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamızın sunduğu Casper VIA E30 Plus ekran değişimi hizmeti müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Yenilenen ekranınıza sağladığımız 6 aylık garanti işlemlerimizin ne kadar güvenilir olduğunun bir göstergesidir.

Casper VIA E30 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Casper VIA E30 Plus ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Casper VIA E30 Plus Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Casper VIA E30 Plus Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Casper VIA E30 Plus kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Casper VIA E30 Plus telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı