Casper VIA F30 Plus ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ilk günkü gibi parlak ve sorunsuz bir ekran deneyimi yaşamanız için buradayız. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Casper VIA F30 Plus Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzdaki ekran hasarıyla başa çıkmak için profesyonel ekibimiz Casper VIA F30 Plus ekran değişimi çalışması öncesinde titizlikle bir ön tespit çalışması yapmaktadır. Bu sayede cihazınızdaki sorunların tam olarak tespit edilerek doğru çözüm yolları belirlenir ve size en uygun çözüm sunulur.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız Casper VIA F30 Plus telefonunuzun ekran değişimi işlemi için yalnızca orijinal parçalar kullanmaktadır. Böylece telefonunuzun performansı ve kullanım deneyimi ilk günkü gibi kalırken uzun ömürlü bir çözüm elde etmiş olursunuz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefon ekranı değişimi işlemleri deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından özenle gerçekleştirilir. Teknolojiye hakim güncel bilgilerle donanmış ekibimiz Casper VIA F30 Plus telefonlarınızın ekranlarını titizlikle yeniler ve size en iyi sonuçları sunar.

Casper VIA F30 Plus Ekran Değişimi
Casper VIA F30 Plus Ekran Değişimi

Casper VIA F30 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper VIA F30 Plus ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Casper VIA F30 Plus orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Casper VIA F30 Plus cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri odaklı yaklaşımımızla Casper VIA F30 Plus ekran değişimi hizmetimiz için İstanbul’da bulunan yerimize gelerek ya da güvenli bir şekilde kargo ile cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz. Size en hızlı ve etkili şekilde yardımcı olmak için her zaman hazırız.

Casper VIA F30 Plus ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Casper VIA F30 Plus camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Casper VIA F30 Plus Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Sunduğumuz hizmetin kalitesine olan güvenimizle Casper VIA F30 Plus ekran değişimi sonrasında işlemi kapsayan 6 aylık bir garanti veriyoruz. Bu süre içinde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmanız durumunda ekranınızla ilgili sorunları ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Casper VIA F30 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Casper VIA F30 Plus ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Casper VIA F30 Plus Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Casper VIA F30 Plus Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Casper VIA F30 Plus kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Casper VIA F30 Plus telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı