Casper VIA X30 ekran değişimi hizmeti ile müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir çözüm sunuyoruz. Eğer Casper VIA X30 telefonunuzun ekranı hasar gördüyse, endişelenmeyin; uzman ekibimiz en kısa sürede sorununuzu çözecektir.

Casper VIA X30 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, firmamız olarak Casper VIA X30 ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından profesyonel hizmet sunmaktayız. İşlem öncesinde, telefonunuzun ekranındaki sorunu belirlemek için bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Böylece, size en uygun çözümü sunabilmek için ihtiyaçlarınızı anlayabiliriz.

Telefonunuzun ekranını değiştirirken, yalnızca orijinal parçalar kullanmaktayız. Bu, telefonunuzun performansının ve dayanıklılığının korunmasını sağlar. Orijinal parçaların kullanılması, telefonunuzun ömrünü uzatır ve mükemmel bir görüntü kalitesi sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemlerimiz, deneyimli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz, telefonunuzun ekranını titizlikle yeniler ve hassas bir şekilde monte eder. Böylece, telefonunuzun ilk günkü gibi estetik bir görünüme ve işlevselliğe sahip olmasını sağlarız.

CAT S75 Ekran Değişimi Fiyatları
CAT S75 Ekran Değişimi Fiyatları

Firmamızın sağladığı hizmetlerden biri de, ekran değişimi sonrasında size 6 aylık bir garanti sunmasıdır. Bu garanti, işlemlerimizin kalitesine ve kullanılan orijinal parçalara olan güvenimizin bir göstergesidir. Eğer ekranınızda herhangi bir sorun yaşarsanız, bize başvurabilir ve ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan firmamız, İstanbul’daki yerimize gelerek ya da kargo yoluyla telefonunuzu bize ulaştırmanızı sağlar. Böylece, ekran değişimi konusunda uzman ekibimiz tarafından güvenli ve hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Siz sadece bize telefonunuzu teslim edin, gerisini bize bırakın.

Casper VIA X30 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper VIA X30 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Casper VIA X30 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Casper VIA X30 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Casper VIA X30 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Casper VIA X30 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Casper VIA X30 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Casper VIA X30 telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorun artık geçmişte kalsın. Firmamız olarak sağladığımız ekran değişimi hizmetinden sonra size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti, hem ekran değişimi işleminin kalitesine olan güvenimizin bir ifadesi hem de sizin telefonunuzun uzun süreli kullanımını güvence altına almayı amaçlar.

Casper VIA X30 Ekran Değişimi Fiyatları

Casper VIA X30 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Casper VIA X30 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Casper VIA X30 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Casper VIA X30 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Casper VIA X30 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı