Casper VIA X30 Plus ekran değişimi hizmetimizle, sıkça karşılaşılan ekran sorunlarına bir çözüm sunuyoruz. Artık kırık veya hasarlı ekranlarla uğraşmanıza gerek kalmadan, telefonunuzun yeni ve pırıl pırıl bir ekrana sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz, en son teknolojiyle donatılmış atölyelerimizde, hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimi hizmeti sunmaktadır.

Casper VIA X30 Plus Ekran Değişimi Çalışması

Casper VIA X30 Plus telefonlarınızda yaşanan ekran sorunları artık problem olmaktan çıkıyor. Şirketimiz, telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından yürütülen kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. İşlem öncesinde, cihazınız üzerinde detaylı bir ön tespit çalışması gerçekleştirerek, ekran değişimi için gereken doğru parçaları belirlemekteyiz.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu, telefonunuzun kalitesini ve performansını korumanızı sağlamak için önemli bir faktördür. Orijinal parçaların kullanılması, size orijinal ekran deneyimini sunarken, uzun ömürlü bir çözüm sunmayı hedeflememizin bir göstergesidir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Casper VIA X30 Ekran Değişimi Fiyatları
Casper VIA X30 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemleri deneyimli ekiplerimiz tarafından profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Uzman teknisyenlerimiz, gelişmiş bilgi ve becerileriyle donatılmıştır ve telefon ekranlarının yenilenmesinde uzmanlaşmışlardır. Bu sayede, en hassas işlemleri bile güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek, telefonunuzun ilk günkü görünümüne ve işlevselliğine kavuşmasını sağlamaktayız.

Müşterilerimizin bize ulaşması için farklı seçenekler sunmaktayız. İstanbul’da bulunan merkezimize gelerek veya kargo ile göndererek telefonlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Güvenli ve hızlı bir şekilde işlemlerinizin tamamlanması için gerekli tüm önlemleri alarak, müşteri memnuniyetine önem verdiğimizi göstermekteyiz.

Casper VIA X30 Plus Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Casper VIA X30 Plus ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Casper VIA X30 Plus orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Casper VIA X30 Plus cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Casper VIA X30 Plus ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Casper VIA X30 Plus camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Casper VIA X30 Plus Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında size tam anlamıyla güven vermek amacıyla, ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti, sizlere yapılan işlemlerin kalitesine ve ekranın dayanıklılığına olan güvenimizi göstermektedir. Böylece, ekran değişimi sonrasında herhangi bir olası sorunla karşılaşmanız durumunda, hızlı ve güvenilir bir şekilde destek almanızı sağlamaktayız.

Casper VIA X30 Plus Ekran Değişimi Fiyatları

Casper VIA X30 Plus ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Casper VIA X30 Plus Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Casper VIA X30 Plus Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Casper VIA X30 Plus kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Casper VIA X30 Plus telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı