CAT S75 ekran değişimi hizmetimiz, telefonunuzun sağlamlığını ve işlevselliğini yeniden kazanmanız için mükemmel bir çözümdür. Eğer CAT S75’inizin ekranı çizildi, kırıldı veya çalışmıyorsa, endişelenmeyin!

CAT S75 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun varsa, uzman ekibimiz tarafından yapılan ön tespit çalışması ile sorunun kaynağı belirlenir. Bu tespit işlemi, telefonunuzun tamiri için gereken doğru parçaların tespit edilmesini sağlar.

Orijinal parçaların kullanıldığı telefon ekranı değişimi çalışmalarımızda, yüksek kalite standartlarına uygun olan parçalar tercih edilir. Böylece, telefonunuzun orijinal performansını koruması ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz sağlanır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

CAT S75 model telefonların ekranlarının yenilenmesi konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, büyük bir özen ve dikkatle çalışmalarını sürdürmektedir. Teknolojiye hakim olan ve deneyimli personelimiz, her aşamada titizlikle hareket ederek telefonunuzun ekran değişim işlemini gerçekleştirir.

CAT S75 Ekran Değişimi Fiyatları
CAT S75 Ekran Değişimi Fiyatları

İşlemlerimiz sonrasında müşterilerimize ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti, ekranın değişimiyle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bize başvurabileceğinizi ve ücretsiz bir şekilde çözüm sunulacağını garanti etmektedir.

Müşterilerimiz, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlamak ve hızlı bir şekilde hizmet vermek adına geliştirdiğimiz bu yöntemlerle, ekran değişimi ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız.

CAT S75 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

CAT S75 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • CAT S75 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • CAT S75 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

CAT S75 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal CAT S75 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

CAT S75 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

CAT S75 model telefonunuzun ekran değişimi işlemi tamamlandıktan sonra size 6 ay boyunca garanti sağlıyoruz. Bu garanti süresi boyunca, ekran değişimiyle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, ücretsiz olarak tamir veya değişim hizmeti sunmaktayız.

CAT S75 Ekran Değişimi Fiyatları

CAT S75 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan CAT S75 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

CAT S75 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

CAT S75 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten CAT S75 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı