Bu içeriğimizde en iyi çift hatlı telefonlar hakkında bilgiler verdik.

En İyi Çift Hatlı Telefonlar Nelerdir?

Hayatınıza giren telefonlar olmazsa olmazlarınız haline dönüştü. Hayatı bu kadar saran teknoloji  önceden sadece arama ve mesaj atma özellikleri var iken bu kadar sevilerek kullanılan iletişim cihazı, her geçen gün kendini daha iyi yerlere taşıyor.

Sadece mesaj ve arama yapma kabiliyetinden kendini yenileyerek bir sürü yeni özellik ekledi. Fotoğraf ve video çekmek,  anlık sosyal medyalar, bankacılık mobil işlemleri, alışveriş, kitap okuma,  sosyal medya paylaşımları, word yazı yazma gibi saymakla bitmeyecek özellikler eklendi. Bu özelliklerin arasında bir de çift hatlı telefonlar eklendi.

 Çift Hatlı Telefon Nedir?

Çift hatlı telefon, aynı anda iki sim kartını çalıştırabilme özelliğine sahip bir telefon cihazıdır

Hem akıllı hem normal telefonlarda bu özellik kullanımı bulmak mümkündür. Bu ayrıcalık kullanıcılara ekstra fırsatlar sağlamaktadır.

Bu çift  sim kartı şuan itibarıyla 2 farklı kullanımda üretilmiştir.

  • Çift hatlı telefonlar da üç de birinde sadece bir kart aktif olarak kullanılabiliyor. Bu çift sim kart diğer iki ürüne göre daha uygun fiyatlarda bulunabilmektedir.
  • Aynı anda iki sim kartı da çalıştırabilen diğer ürün de iki sim kart numarasını da aktif kullanmanıza fırsat veriyor. Bu çift sim aktif kartlar iki gelen bildirinize aynı anda sunma özelliğine sahiptir.

Telefondaki Çift Sim Kartının Avantajları

BU sim kart sayesinde iki telefon  kullanmak zorunda kalan insanlar artık bu çift sim kartlı telefonlar sayesinde istedikleri gibi tek telefon ile aynı anda arama yapıp iki farklı telefon gibi tek telefondan iş görebilme özelliğine sahiptir.  Bu avantajlı yönü sayesinde kişi iki telefon taşımak sorunundan kurtulur.

WhatsApp Destek Hattı

 Çift Sim Kartları Telefon Şarjını Diğer Telefonlara Nazaran  Daha Hızlı  Tüketir Mi?

Şarj bataryası tabii ki etkilenir; iki tane aydı hat şebekesi,  iki ayrı bildirimler ama çok az  etkilenir. Hiç kaygınız olmadan kullanabilirsiniz.

En İyiÇift Hatlı Telefon ve Modelleri Hangileridir?

Xiaomi 12 pro, ZTE Azın 30 ultra 5G, Xiaomi Poco F3, Xiaomi Resmi Note 10 Pro, OnePlus Nord 2 5G, Oppo Find X3 Pro.

Bu Çift hatlı telefonlarda yurt dışı seyahatlerinde aile ve yedek kartınızı bir arada kullanarak iki telefon taşımak zorunluluğunuz ortadan kalkar.

  • Xiaomi 12 Pro:  fiyat aralığı uygunluğundan dolayı güzel bur seçimdir. Kaliteli bir ekran ve kamera özelliği mevcuttur. Bu çift hatlı telefonun bir diğer özelliği de hızlı performansı gelir ve özellikle çift sim kart özelliği bulunur
  • Samsung galaksi S21ultra: telefon markası oldukça büyük ekrana sahiptir. Ultra geniş açı ve  farkı bir yakınlaştırma özelliği bulunmaktadır. Birçok farklı marka telefonlara nazaran  kamara görüntüsü çok çok iyidir. Çift sim kart özelliği bulunmaktadır
  • OPPO FİND XE PRO: mükemmel bir özelliklere sahip telefondur. Kablolu kablosuz şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Çift sim kart özelliği bulunur.
  • XİAOMIA MI 11ULTRA: güçlü bir kamarası, güzel bir ekranı, kablolu ve kablosuz şarj ve çift kartlı sim özelliği mevcuttur.
  •  Samsung galaxy S 21 : Samsung firması tarafından üretilmiş en sağlam telefondur çift sim kart özelliği bulunur
  • OnePlus NORD N10 5G: çift hatlı özelliği bulunan bu telefon çok uygun bir ekrana ve güzel bir kameraya sahiptir

Yerli En İyi Çift Hat Modelleri Hangileridir?

Türkiye’nin ürettiği yerli çift hat modeli bulunmamaktadır.

En İyi Çift Hatlı Telefon Modelleri
En İyi Çift Hatlı Telefon Modelleri
Önceki yazı
iPhone 7 Ses Entegresi Değişimi
Sonraki yazı
iPhone Virüs Temizleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı