General Mobile ekran görüntüsü almak için doğru kombinasyonları uygulamanız yeterlidir. Eğer hangi tuşlara hangi sırayla basacağınızı bilmiyorsanız ya da telefonlarınızdaki tuşlar bozuksa içeriğimizi okumanızı öneriyoruz.

General Mobile Ekran Görüntüsü Alma

Diğer birçok Android ve IOS cihazda olduğu gibi General Mobile cihazlarda da ekran görüntüsü alınabiliyor. Bu ekran görüntülerini alabilmek için telefon kullanıcılarının doğru tuşlara basmaları gerekiyor. Tabii bazı cihazlarda tuşlarda sorun olduğu için kullanıcılar ekran görüntüsü alırken sorun yaşayabiliyor.

General Mobile ekran görüntüsü almak için cihazınızın hangi modele sahip olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Çünkü farklı modellerde farklı tuş kombinasyonları ile ekran görüntüsü alınabiliyor. Hadi gelin bu kombinasyonların neler olduğuna bir göz atalım.

General Mobile Ekran Görüntüsü Alma
General Mobile Ekran Görüntüsü Alma

General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

General Mobile ekran görüntüsü iki farklı şekilde alınıyor. Bu da tuş kombinasyonu uygulamak ve yardımcı mobil uygulamalardan yardım almaktır. Tuş kombinasyonlarını kullanmak daha kolay olduğu için öncelikle bundan bahsedeceğiz.

General Mobile telefonlarda güç tuşu ve ses kısma tuşlarına aynı anda bastıktan sonra ekran görüntüsü alabilirsiniz. General Mobile cihazların büyük bir bölümünde bu tuşlamayı yapmak ekran görüntüsü almak için yeterli olmaktadır. Ancak bazılarında farklı bir tuşlama yapmak gerekebiliyor.

General Mobile ekran görüntüsü bu tuşlamalarla alınamadığı taktirde güç tuşu ve ses kapama tuşlarına aynı anda basarak da ekran görüntüsü almayı deneyebilirsiniz. İlk yöntemde ekran görüntüsü alamadıysanız bu yöntemle kesin olarak alabilirsiniz.

Tabii bir de telefonlarındaki tuşları bozuk olan kişiler var. Bu durumda doğru kombinasyonları uygulamak yeterli olmayabiliyor. Bu noktada Google Play Store’den mobil uygulama indirmek yeterli olabilir. Bu uygulamaları indirdikten hemen sonra ekran görüntüsü almaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı

General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
General Mobile Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

General Mobile Ekran Görüntüsü Nereye Kaydedilir?

General Mobile ekran görüntüleri hemen galeriye kaydedilir. Galeride ekran görüntüsü adıyla bulabileceğiniz klasörde yeniden eskiye doğru ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Cihazlarınızla ilgili birçok konuda sizlere teknik destek veriyoruz. Eğer aşağıdaki sorunlardan herhangi biri sizin cihazınızda da varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Önceki yazı
General Mobile Ekran Görüntüsü Alma İşlemi
Sonraki yazı
Android 12 Alacak Telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı