General Mobile GM 21 ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun önemli bir bileşeni olan ekranı eskisinden daha parlak ve sorunsuz bir şekilde hayata döndürüyoruz. Profesyonel ekibimiz ve yüksek kaliteli yedek parçalarımız sayesinde telefonunuzun orijinal performansına kavuşmasını sağlıyoruz. Eşsiz deneyimimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla telefonunuza dokunur dokunmaz farkı hissedeceksiniz.

General Mobile GM 21 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla işlem öncesinde ön tespit çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun tam olarak hangi onarıma ihtiyaç duyduğu tespit edilir ve size en uygun çözüm sunulur.

Ekran değiştirme işlemlerimizde yalnızca orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun performansında ve görüntü kalitesinde herhangi bir kayıp yaşanmaz ve kullanıcı deneyiminiz en üst seviyede kalır. Alanında uzman ekip tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi çalışmaları titizlikle ve hassasiyetle tamamlanmaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

General Mobile GM 21 Ekran Değişimi
General Mobile GM 21 Ekran Değişimi

General Mobile GM 21 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

General Mobile GM 21 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • General Mobile GM 21 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • General Mobile GM 21 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz telefonlarını bize getirerek ya da kargo yoluyla göndererek kolayca bize ulaşabilirler. Yüksek kalite standartlarına ve güvenilir hizmet anlayışımıza güvenerek telefonunuzun ekran değişimi işlemlerini bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

General Mobile GM 21 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal General Mobile GM 21 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

General Mobile GM 21 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

General Mobile GM 21 ekran değişimi işlemimiz sonrasında siz değerli müşterilerimize ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu güvence altında telefonunuzun ekranıyla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bizi arayarak ücretsiz destek alabilirsiniz.

General Mobile GM 21 Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile GM 21 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan General Mobile GM 21 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

General Mobile GM 21 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

General Mobile GM 21 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten General Mobile GM 21 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı