General Mobile GM 22S ekran değişimi hizmetimizle, cep telefonunuzun taze ve kristal netliğinde bir ekranla yeniden canlanmasını sağlıyoruz. Ekranın hasar görmesi durumunda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan hızlı ve güvenilir çözümlerle telefonunuzun performansını maksimum seviyeye çıkarıyoruz.

General Mobile GM 22S Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, profesyonel ekibimizle General Mobile GM 22S ekran değişimi konusunda hizmetinizdeyiz. İşlem öncesinde, uzmanlarımız tarafından telefonunuzda ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede, ekranın tam olarak ne tür bir değişime ihtiyaç duyduğunu belirleriz.

Kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla General Mobile GM 22S için orijinal parçalar kullanıyoruz. Böylece telefonunuzun orijinal performansını ve estetiğini koruruz. Uzman ekip tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi işlemleriyle, telefonunuzun ekranı tamamen yenilenir ve size sıfır gibi bir deneyim sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

General Mobile GM 22S Ekran Değişimi Fiyatları
General Mobile GM 22S Ekran Değişimi Fiyatları

Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda, tüm işlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti sayesinde, değiştirilen ekranınızın kalitesine güvenebilir ve olası bir sorunla karşılaştığınızda bize başvurabilirsiniz.

Size en kolay ulaşım imkanını sağlamak için, müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Her iki yöntem de güvenli ve hızlı bir şekilde işlem yapmanızı sağlar.

General Mobile GM 22S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

General Mobile GM 22S ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • General Mobile GM 22S orijinal ekran değişim için temin edilir
 • General Mobile GM 22S cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

General Mobile GM 22S ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal General Mobile GM 22S camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

General Mobile GM 22S Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

General Mobile GM 22S ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış ekibimizle, telefonunuzun ekran sorunlarını güvenle çözebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun kaliteli bir hizmet sunmak için buradayız. Siz de bize başvurun ve telefonunuzun ekranını yenileyerek, mükemmel bir kullanıcı deneyimi yaşayın. General Mobile GM 22S ekran değişimi çalışması sonrası size sunacağımız 6 aylık garanti ile huzurlu bir şekilde telefonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

General Mobile GM 22S Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile GM 22S ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan General Mobile GM 22S Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

General Mobile GM 22S Cihazının Kargo İle Gönderimi;

General Mobile GM 22S kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten General Mobile GM 22S telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı