General Mobile GM 23 ekran değişimi hizmetimiz, akıllı telefonunuzun görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Ekranınızdaki çizikler, kırıklar veya renk bozuklukları artık sizi rahatsız etmeyecek. Profesyonel ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış servis merkezimizde, hızlı ve güvenilir bir şekilde ekran değişimi yaparak, size ilk günkü gibi net ve canlı bir görüntü sunuyor.

General Mobile GM 23 Ekran Değişimi Çalışması

Telefonlarımızın ekranları herhangi bir arıza durumunda profesyonel ve uzman bir ekip tarafından yenilenmektedir. İşlem öncesinde, cihazınızda bir ön tespit çalışması yapılır. Bu tespit sayesinde ekran değişimi gerektiği kesinleşir ve doğru bir müdahaleyle sorun giderilir.

Ekran değişimi işlemimizde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu, hem telefonunuzun performansını en üst düzeyde tutmamıza hem de size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmamıza olanak tanır. Orijinal parçaların kullanılması, telefonunuzun orijinal görüntü kalitesini korumasına yardımcı olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşlemlerimizin tamamlanmasının ardından, siz değerli müşterilerimize 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti süresi boyunca, değiştirilen ekranın herhangi bir arıza veya kalite sorunu olması durumunda ücretsiz olarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, uzun vadeli bir çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin telefonlarını bize ulaştırmanız için farklı seçenekler sunuyoruz. İstanbul’daki yerimize gelerek, uzman ekibimiz tarafından hızlı ve etkili bir şekilde ekran değişimi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzu kargo yoluyla bize göndererek de işlemlerimizi gerçekleştirebilirsiniz. Hem yerinde hizmet hem de kargo seçeneğiyle, müşterilerimize maksimum kolaylık sağlamayı hedefliyoruz.

General Mobile GM 23 Ekran Değişimi Fiyatları
General Mobile GM 23 Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile GM 23 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

General Mobile GM 23 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • General Mobile GM 23 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • General Mobile GM 23 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

General Mobile GM 23 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal General Mobile GM 23 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

General Mobile GM 23 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

General Mobile GM 23 telefonunuzun ekran değişimi işlemi sonrasında sizlere 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti, ekranın sağlamlığını ve performansını garanti altına alırken, müşterilerimize güven veren bir hizmet sunmaktadır. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, ücretsiz tamir hizmetiyle hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

General Mobile GM 23 Ekran Değişimi Fiyatları

General Mobile GM 23 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan General Mobile GM 23 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

General Mobile GM 23 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

General Mobile GM 23 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten General Mobile GM 23 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı